Sayfa 87/156 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 689 - 696 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. Tkuruyu 18 den alip 22 den sattim..tekrar gördüğümde 50 tl civarindaydi..80 li rakamlardan alabildim..küçük yatırımcı olarak çok üzgünüm ama neyse..bedellinin ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyorum..bilgi verirseniz sevinirim..teşekkürler.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    Az kaldı. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    [ımg]http://hisseanaliz.net/filedata/fetch?id=3470908&d=1544969432[/ımg]

şevko malları bende 10 kurumdan aldım gelsin alsın 300.00 tl veririm

Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    az kaldı..... Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku

Şevko malları bende 10 kurumdan aldım gelsin alsın 300.00 TL veririm

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn ayiboga 7.07 maliyet ile 4500 kar ettiyseniz demekki elinizde 20.000 lot hisse var demektir bu arada bu kadar hisseyi bu maliyetle guzel toplamissiniz tebrikler

bu da demek oluyor ki sirketin %2 sine sahip oldugunuz anlamina geliyor. guzel yatirim

bizim gibi zararda degilsiniz en azindan.

yalniz kagit uzerinde kar etmis olsanizda islem hacmi gozonune alindiginda o miktarda hisseyi likit hale cevirmeniz mumkun gozukmediginden , bu kar konusu biraz muallak kaliyor.

bakalim bir hareket var gibi ! uzun aradan sonra biraz umutlandik

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!
    Sayın hayek burada mısınız..!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Yüzde 900 bedelli nin ne olduğunu anlayacak kadar borsadan anlarım. Hatta o kadar iyi anlarım ki bazıları gibi reklam falan da yapmam. 106,50 liralık tavan fiyattaki bu tkuru da bir tane bile gerçek ky olmadığını bilecek kadar anlarım. Şu anda kağıtta bulunanlar Yanbu kağıdı buraya getirenlerdir. Ya da onların yancılarıdır. 290000 lotun tek tek kimde olduğunu karablaplı defterlerinde kendi ad soyadlrından daha iyi biliyorlardır. Ben kağıt yükselmez demedim ki. Bakın şu anda kent gıda diye bir kağıt var. Şekerlemeci. Her ramazan kurban bayramlarında sırf şeker sattıkları için prim yapar. Kent gıdanın piyasa değeri koç holdingin piyasa değerinin iki katı. Tcellin piyasa değernin neredeyse üç katı. Bizim borsamızda değerlemeler böyle . Bu kağıt da yöresel bir kuru meyve üreticisi kdar ama değeri 106,5 milyon. İşte bu yüzden diyorum bu kağıtta ky kalmamıştır. Ve en ufak 100 lotluk bir ky alımından sonra muhtemelen bir daha o rakamları göremeyecektir. Ky aldığı noktadan sonra dönüş başlar. Dönmediyse bilin ki işlemler hep bildik isimler arasındadır. Demek istediğim bu . Burası Türkiye. Kent gıda 2 koç holding eden bir borsa bizim borsamız maalesef. Belki de bunu da 1000 lira yaparlar. Yaparlar ama bu çıkıştan küçük yatırımcı 100 lira bile kzanamaz. Demek istediğim bu.
    Saygılar.
    İyi akşamlar.

Not: yukarıda yazılanlar alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senelik bir ky nin sadece muhabbetidir.
    Hocam merhaba.
    Borsa İstanbul, bu hisse ile ilgili, 26 Ağustos ta kısıtlama kararı almış. Ve bu durum burada hiç konuşulmamış. İlginç değil mi ?
    Siz ne düşünüyorsunuz? Neden kısıtlama yapıldı?

Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle Taze Kuru Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (TKURU) payında 27/08/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle "Brüt Takas", "Piyasa Emri ile Piyasadan Limite Emir girişinin kısıtlanması" ve "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması" şeklindeki önleyici tedbirler uygulanacaktır (Tedbir kapsamında ilgili sıralarda açılış, kapanış ve tüm diğer tek fiyat bölümlerinde emir toplama süresi boyunca denge seviyesine ilişkin fiyat, miktar ve kalan miktar değerleri yayımlanmayacaktır. İlgili sıralarda geçerli olacak seans akışı ve seans durumlarına ilişkin bilgi 09/08/2019 tarih ve 2019/55 sayılı Borsamız duyurusunda yer almaktadır).

Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 26/11/2020'dir.

6. Tkuru uzay moduna girmiş durumda nereden döneceği belli olmaz

İnanın kısıtlayıcı önlemler bile hep tahtaya hakim olan speğe yarıyor. Şu anda fiyatın nerede duracağını spek belirler. Yoksa fabrkanın ve şirketin reel olarak değeri 10 milyon civarıbda. Ama kent gıda da koç holdingin 3,5 katına çıktı. Kapıdın yüzde 99,99 u speğin elindedir. Yoksa buralara gitmezdi.
    Elinde tkuru olan br ky varsa bu rakamlar milli piyango rakamıdır. Aslında oiyango çıkmış olarak kabul edip satar ve karı cebine koyar.
    Ben başka birşey söyleyemem. Ayrıc bu kağıt da yorum yapılacak mantık sınırlarının çok dışına çıktı.

Not: alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir.

7. Hissenin ne zaman bölüneceğinin tarihi belli mi arkadaslar..hic bir yerden bilgiye ulaşamıyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yani diyorsunki bu sirket 106 milyon TL yapar

yahu bu sirketi aylarca takip eden biri olarak sirketi yerinde ziyaret edip baraka formatindaki binasi ile o gunku degeri 6 milyon TL bile etmeyecegine kanaat getiren biriyim ben !!

burda bir tek ben ve sn. cigerci vardi

ayrica son 10 yildir standart 4 milyon yillik cirosu ile mahalle bakkalarina rakip olan tkuru sirketi bu cirosunu sirasiyla 300-400 den baslayarak 1 milyonun uzerine cikan zararlari ile suslemistir.

butun urunlerini denemis ve lezzeti konusunda ise kesinlikle tereddut etmedim. sirf bu yuzden yatirim yapma karari almistim 5.5-6 araligindan nerdeyse sirketin halka acik kisminin %15'ini almistik.

ama net soyluyorum su anki yapisi ile ederi max. 10 milyon TL bile etmez. isteyen her Allahin kulu ile tartisabiliriz.

yatırım tavsiyesi degildir
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Hüseyin Avni hicbir seyi gormüs degil sn.vekil1924

konusulacak cok sey varda gerek yok ! aslinda kendisi hisselerini bu fiyatlardan tavandaki 44.000 lot istekli aliciya vermesi kendisi icin en iyi yatirim olurdu

baska da bir sey demek istemiyorum
    Sayın hayek mantıklı yorumlarınız için teşekkürler
    Kenardan bakmaya devam

Sayfa 87/156 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •