Sayfa 152/156 İlkİlk ... 52102142150151152153154 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. https://www.kap.org.tr/Bildirim/1250870

46 mılyon kar mı açıklamış yoh artık ,,,yoksa benim gözlerdemı sıkıntı var hacılar vay aq !!!
    Son düzenleme : kwon3; 20-02-2024 saat: 22:43.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Enver ağam Senı saygıyla selamlıyorum özsermaye 3 milyondan 65 milyona çıkmış büyük adamsın ,,

Vay vay vay vay
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Fk:198!!!

Poltk Fk 1500 vay vay vay

4. nirde bu mıllet,nirde bu sepeka aloooooooooo ..........!!!!!!!!!!!!!

nerdesunnnnnnn tatarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......................... ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    borsada rekorları egala edip ileri taşıyabilecek tek hisse.. enver celik buna öldürseler sermaye arttırımı yapmaz.. ne kadar az o kadar değerli.. neydi aylardı parola mız ? poltk bak 90 milyar pd olmu.. senin 90 milyar pd için 90.000 TL olman gerek.. burası borsa.. hersey mümkün
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

6. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. Mipaz a 54 mılyon usd sayabılıryorsa burada da tarıh yazması mümkün !!!

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Mipaz a 54 mılyon usd sayabılıryorsa burada da tarıh yazması mümkün !!!
    Öngörüleriniz çok başarılı hocam geçmişteki yorumlara baktım süpersiniz, sormam gereken birkaç soru var:
    1- TETMT firması MYK2 ENERJİ olduktan sonra fiyatı güncellenir mi mesela 200-300 TL olur mu? Çünkü iki firma birleşecek ana firma yeni sermayeli MYK2 ENERJİ olucak.
    2- Patron hisse başına 3290₺ ödeyeceğini söyledi, böyle bir durumda hisse nasıl olurda 4-5 tavan daha çekip 10.000 e yaklaşır? Normalde geri alım yapmaya kalktığında hisse fiyatı düşmez mi 3290₺ ye yakın olması gerekmez mi?

Sayfa 152/156 İlkİlk ... 52102142150151152153154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •