Sayfa 153/156 İlkİlk ... 53103143151152153154155 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1250632

Myk2 enerji Tetmt ye devreolacak Tetmt nın bir yere devreolduğu yok , yakında başka şirletkerınde Tetmt içinde toplanabılecegını ve zamanla şirketın ismini de değiştirebileceklerıni düşünüyorum !!myk2 borsaya açık bir şirket değil malum ,buradaki prosedür vs nasıl işler doğrusu onuda bilmiyor ve çokta merak etmıyorum ,3290 tl teklif fıyatıdır isteyen verır isteyen vermez , kaldıkı hısse fıyatı on bin olan bır şirketı kımse o fiyattan vermez satar tahtada gider !!! Tetmt ın sermaye yapısı vs ıle oynayamazlar onun tek yolu var sermaye arttırımı !!!

Burada yeni bir hıkaye var ve patronda işinin kurdu , ben şahsen Tetmt nın isim değiştikten sonra en az 100 mılyon sermayeli bir kolu enerjıde bır kolu gıdada bır kolu gyo da vs olabılecek dev bir şirket olmasını hayal edıyorum !! Nasıpten ötesi yok ben bu fılmın sonunu görmek istıyorum !! Ama yeni Malıyet yapacak olanlar kırkez düşünmeli çok dıkkat etmelıler !!

Fıyat 10 bin tl olmuş durumda bu sermaye ve sığlıkta olan senet için herşey mümkün olsada geldiği yer düşünülürse dıkkatlı olmakta fayda var!!Ben uzun bır süre daha buradayım gerısı nasıp !! Şahsen yolunun açık olduğunu düşünsemde bu fıyattan yeni Malıyet yapmazdım !!hayallerımız yüksek olsada burası borsa dikkat etmek ve sağlam adımlarla yürümek gerek ,öncelıklı amaç kaybetmemek sonra kazanmak !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Takaslarda hıçbir bozulma yok aynı şekilde devam ediyor ,

Tabanda 150 lot mal vardı , muhtemeldir ki akşam oda alınır ve 10 bın üstü kapanış gelirse şaşırmam !!!

Bu denli prım yapmış senette zırvede taban oluyor ve tabanda 150 lot kalıyorsa ,,bu artık dolaşımda pek malın kalmadığını gösterir !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Takaslarda hıçbir bozulma yok aynı şekilde devam ediyor ,

Tabanda 150 lot mal vardı , muhtemeldir ki akşam oda alınır ve 10 bın üstü kapanış gelirse şaşırmam !!!

Bu denli prım yapmış senette zırvede taban oluyor ve tabanda 150 lot kalıyorsa ,,bu artık dolaşımda pek malın kalmadığını gösterir !!
    Peki hisseyi alan biri nasıl 3290 dan verebilir patrona, tahta fiyatı 10.000 Tl ya? TETMT hissesi bana göre “Lydia Yatırım Holding A.Ş” çatısı altında toplanacak, çünkü bu firmayı nete yazınca ana firma olarak geçiyor. ONCOSM hisseside bu adama ait ve BİNHO’da ortaklığı oldu için o hissede yükseldi, bu adamın firmalarının adının geçtiğini gören kimse en az 5-10 kat rahat kazanır, bu arada KARYE hissesini de Murat GÜLER almış komple, hisse devri oldktan sonra o hissede uçacak bana göre. Şirketlerin patronlarını araştırınca ufkum açıldı 😄

4. [QUOTE=kwon3;6723263]https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1250632

Bence patronun Myk2 enerjiyi TETMT ye devretmesinin nedeni: Enerji firmasından gelecek gelirlerle TETMT nin F/K ve PD/DD düşürüp güvenilir firma haline getirmek olabilir çünkü hissenin FK sı ve PD DD si Astronomik rakamlardan bayağı aşağı düştü.

5.  Alıntı Originally Posted by xBorsaİyidir Yazıyı Oku
    Peki hisseyi alan biri nasıl 3290 dan verebilir patrona, tahta fiyatı 10.000 Tl ya? TETMT hissesi bana göre “Lydia Yatırım Holding A.Şâ€ çatısı altında toplanacak, çünkü bu firmayı nete yazınca ana firma olarak geçiyor. ONCOSM hisseside bu adama ait ve BİNHO’da ortaklığı oldu için o hissede yükseldi, bu adamın firmalarının adının geçtiğini gören kimse en az 5-10 kat rahat kazanır, bu arada KARYE hissesini de Murat GÜLER almış komple, hisse devri oldktan sonra o hissede uçacak bana göre. Şirketlerin patronlarını araştırınca ufkum açıldı ��
    Dostum bu bir çağrı fıyatıdır ve şirketler el değiştirdiğinde birleşme esnasında vs çağrı zorunluluğu vardır çoğunluk hısseyı elıne geçiren taraf çağrı yapmak zorundadır !! Onlarda prosedür gereği çağrı yapıyor olan bu !!! Kımse bu şirkete bu kadar parayı bağladıktan sonra götürüp onun bunun altına bağlamaz tabı şahsı düşüncem !! Hüseyın beye ödedikleri bir para var şirketii ilk aldıklarında ,,,asıl pastayı borsada götüreceklerdir benim düşüncem kaldıkı 200/400 tl bandından alınan hısseler ve devamında toplanan mal bu fiyata kadar taşındı !! Borsada genelde görünen birçok şey senın gördüğünü zannettiğin gıbı değildir !!!

Bazı şeylerde nasıp, o nedenle diyoruzkı ben olsam üç beş kat ,,hatta on kat çıkma hadı diyelım 20 kat çıkma potansiyeli için 40 kat çıkmış senedı almam ,, !!!

Bilinçli bir yatırımcı bu saatten sonra bu senette takas ve haber takıbı yapar !! O takaslar orada durdukça bozulmasdııkça bende buradayım !!, öyle yapabılır böyle olabılır onu ağalar bılır !!
    Son düzenleme : kwon3; 23-02-2024 saat: 16:50.

6. [QUOTE=xBorsaİyidir;6723364]
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1250632

Bence patronun Myk2 enerjiyi TETMT ye devretmesinin nedeni: Enerji firmasından gelecek gelirlerle TETMT nin F/K ve PD/DD düşürüp güvenilir firma haline getirmek olabilir çünkü hissenin FK sı ve PD DD si Astronomik rakamlardan bayağı aşağı düştü.
    Aynen bak işi çözüyorsun zaten açıklamada şirketın uzun vadelı gelırler elde etmesı için vs aldık dıyorlar ,ayrıca derinlikte artırılacaktır kısa zamanda bunun da yolu sermaye artışı !! şuan Tetmt bu rasyolarda oldukça ucuzladı devamıda gelecektır !!

7. 72 lot la taban

8. Tam ben yazarken taban kalktı tek tek mal mı sayıyoruz nedir 76 lot alıcılı kapadı !!!

Sayfa 153/156 İlkİlk ... 53103143151152153154155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •