Sayfa 95/155 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 753 - 760 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

Bedelliye yine başvurabilir, sorun o değil. Bedellisi reddedilip yine yükselen hisseler de var ama adam spk' nin yaptığı açıklamaya inanmıyor. Veya işine mi gelmiyor ama durum baya trajikomik. Bu tipler daha önce yoktu. Cahilliği yetmezmiş gibi bir de sabah küfür etmiş doğru bilgiyi verene.
    Tarih kitaplarında okuduğumuz "cahiliye" dönemini 21. Yüzyılda bir daha yaşıyoruz.
     Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    3 gün önce yazmışım ve bugün patladı demek... herkese geçmiş olsun..
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

TKURU/KAP:
    Sermaye Piyasası Kurulunun 30.09.2020 tarihli sermaye artırımı başvurusunun reddi kararının değerlendirilmesi neticesinde, şirketimiz Yönetim Kurulunun 01.10.2020 tarihli kararı ile, bu aşamada yeni bir sermaye artırımı kararı alınmamasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. işleri düzeltip yeniden başvuru yapacaz deseydi belki buralardan alanlar başkasının kucağına malı bırakabilirdi ama bu son kap sonrası bu hissenin nikahlısı oldunuz artık.. çok canı yanan olacak çokkk.. adam arabasını satıp bu fiyattan girmiş ne diyeyim bilemedim..

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TKURU/KAP:
    Sermaye Piyasası Kurulunun 30.09.2020 tarihli sermaye artırımı başvurusunun reddi kararının değerlendirilmesi neticesinde, şirketimiz Yönetim Kurulunun 01.10.2020 tarihli kararı ile, bu aşamada yeni bir sermaye artırımı kararı alınmamasına karar verilmiştir.
    Patron diyorki ben işimi bitirdim elimdeki senetleri 30-40 katına millete yapıştırdım. elinde tek lot senet olsa böyle bir açıklamayı hemde ertesi gün yapmazdı belkide arka kapıdan spk ya bedelliyi iptal edin bile demiş olabilir.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    2018 yılında 7.00 alış yaparken dahi bilanço ederi 1.00 etmeyecek bir şirket hep zarar nereye kadar.. 8.00/9.00 ortalama fiyat satış yaptım... Spekülasyon ile 300.00 fiyat görecek yazmıştım... Araç satışı yapan ve bu 1.00 etmez dandik hisse senedi alan batar ömrü boyunca asla o fiyata satamaz. Bakkal dükkânı bundan daha iyi çalışır. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
    İnvesting yazan küçük yatırımcı 290.00 Lot toplam bizde var demiş eğer doğruysa Türkiye borsası böyle büyük bir soygun görmemiştir... 1.00 fiyat bunu çok gelecek 😋😋😋 hatta kapanırsa şaşırtıcı olmaz... ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. Böyle bir tokat dünya borsa tarihine geçer mi oransal durumlar açısından merak ediyorum. Bu işler taa en baştan bozuk, sorunlu bence.

Satış fiyatının 1000 katı, yükseliş başlangıç fiyatının 200 katına ulaşmış fiyatlar. Spk Twitterda takıldığı kadar malum siteye baksa aslında asıl teşkilat orda bence. Site forum sistemi sinek üreten bataklık gibi çete üretim merkezi gibi çalışıyor en masum yatırımcı bile doğal bir çete üyesine dönüşüyor 😁

8. bence üniversitelerde ders diye okutulmalı bu hikaye

Sayfa 95/155 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •