Sayfa 145/156 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. Zirvede tek başına

Ben

Keyfim

Keyfimin kahyası ,, !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    poltk 1 milyon lotu var, yabancı bir ortak aldı yada tamamen satıldı emin değilim, 25 milayr pd var, lotu az olmasa buraları görebilir mi ? ve yine tavan bedelsiz beklentisi ile.. buda 400 bin lot doğru dürüst var yok dolaşımda, üstüne RE PIE gıda portföyü için aldı bunu muhtemelen içini başka şirketler satın alıp dolduracak zamanla.. piyasa değeri 3 milyar geçen hafta özel emirle invest AZ ye 2.800 tl den satış oldu 10 bin lot , yanılmıyorsam bir 10 bin lotta 2300-400 arasında oldu.. onlar bişi biliyoki aldı.. bakalım
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    poltk 1 milyon lotu var, yabancı bir ortak aldı yada tamamen satıldı emin değilim, 25 milayr pd var, lotu az olmasa buraları görebilir mi ? ve yine tavan bedelsiz beklentisi ile.. buda 400 bin lot doğru dürüst var yok dolaşımda, üstüne RE PIE gıda portföyü için aldı bunu muhtemelen içini başka şirketler satın alıp dolduracak zamanla.. piyasa değeri 3 milyar geçen hafta özel emirle invest AZ ye 2.800 tl den satış oldu 10 bin lot , yanılmıyorsam bir 10 bin lotta 2300-400 arasında oldu.. onlar bişi biliyoki aldı.. bakalım
    Şirketın yol haritasını belırleyip açıklama yapması gerekır , bıraz ağır kalıyor gıbı !!Geleceği bencede parlak ama bu fıyatlardan alım yapmak mantıklı değil !!yeni gırecekler çok dikkat etmelı ,, pıyasada çok acemı ky var !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. iyi ezdiler yukarıdan atlayanları..!!!

5. nerede kalmıştık......hıkaye büyük..!!!!tutarsa bambaşka dünya,tutmazsada sağlık olsun...!!!bu fıyatlar herzaman ıçın buyuk rısk oluşturabılır dıkkat etmek gerek..!!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    poltk 35 milyar pd oldu, tetmt bu sığlıkla 3 milyar pd... tabi arkasında re-pie portföyü düşünüyoruz.. 490 bin lot var ama bununda çoğu toplanmıştır.. bakalım...
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7. Hedef fiyat kaç ?

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    spk çağrıyı da onayladı, bu fon mipazı da aldı doğandan, 8 tl den çağrı süreci başlatmıştı, burada da formalite icabı çağrı süreci yapacak artık bundan sonra re pie ne yapmak istiyor içini nelerle dolduracak göreceğiz

Sayfa 145/156 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •