Sayfa 70/155 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 553 - 560 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    şu tahtada 286.900 lot hisse var !

bir Allahin kulu bile kar da degildir ! herkes küllüm zarar !?

en basta

is yatirim
    teb
    halk
    oyak
    finans

zaten burasi 190 bin lot yapiyor geriyede 100.000 lot kaliyor ki, onlarin da tumu zararda !

bu arada sirketin piyasa degeri 950 bin usd lere kadar gelmis durumda ! 3 aylik gelir tablosu bir gelsin bakalim

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    enteresan olan nedir ?

bu is yatirimda 70.000 lot stabil, halk yatirim ve teb yatirim da toplam 80.000 lot'a yakin hisse var ! boylece 150.000 lot yapiyor.

ortada kimse yok ! ki bu 150.000 lot devasa zarar icinde !

ortada hisse de yok ! bu adamlar bu 3 araci kurum dakiler sirketin %15'ine sahip

(gedik ak global deniz metro, marbas ) bunlarda birsey kalmadi yakinda ucar giderler ! bi de ziraatten takilan arkadas var !

neyse mayis ortasi vergi dairesine sundugu gelir tablosu gelir, haziran sonu da genel kurul olur ! gidelim bakalim ne de olsa %1 ortagiz patronlar ile bir tanisalim

ve bugun 5.60 seviyelerini de test ettik

piyasa degeri 900.000 usd seviyesine kadar geldi (5 milyon usd seviyesinden geldigimizi hatirlatalim)

15-18 mayis arasi bilanco gelir, olumlu bir bilanco ile donus olabilir en kotu tepkiye pozisyon alinabilir gibi duruyor

kabataslak 900 bin dolar piyasa degerinin bile altina gelmis bulunuyoruz, guluyorum bu duruma sahsen !

yalniz tekrar ifade ediyorum, bu hissede tek tek her lot dahi zarar yazmis vaziyette ! 286.900 lotun her bir adedi bile daha yuksek fiyattan maliyetlenilmis durumda !

ozellikle elinde 150 bin lot bulunan is , halk, teb uclusunun maliyetleri cok cok yukarida (ozellkle teb, halk) küllüm zarar !

tahtada islem yapan gedik kardesimiz de eldeki 15.000 lot takasdaki hissesi ile zararda ise konusmaya gerek yok.

finans, vakif, oyak, ing, anadolu, ziraat, seker, garanti, a1 capital bunlarda da toplam 90 bin lot vardir , bunlarda küllüm zararda !

ne guzel ! ama hersey guzel olacak

yani 890 bin dolara boyle bir sirketin fikrini patentini alamazsin ! bu aralar sosyal medyada aktifler, instagramda falan guzel isler yapiyor !

bakalim tek yatirimci olarak devam ediyorum benden baska yazan cizen de yok ! sadece bu mecrada degil hicbir yerde saka gibi ! demekki bir ben kaldim

su dakika itibariyle 890 bin usd piyasa degeri ile efsaneler arasinda yer almis durumda

19.10.2012 tarihinde 8.40 fiyat ile halka acilmis oldugunu hatirlatalim. acilis itibariyle piyasa deger 4.7 milyon usd !

yani

4.7 milyon usd piyasa degerinden 890 bin usd piyasa degerine ! bu dramatik dusus ilginc !

hayir daha ilginc olan 2012-2018 arasi fiyat araligi olarak 7-9 arasi imis. su an 5.50

bunu diger hisselerden ayiran ozellik bu, asagidan yukariya bir hareket olup kar yok yani, kullum herkes zararda /! hayirlisi artik

piyasa degerinin kabataslak dolar bazinda%80 eritmis durumda

elinizi belli ettiniz agalar

hepiniz aslinda ayni grubun adami imissiniz ?

halk, vakif, ziraat, ak, marbas, global, gedik

ee o zaman sizde epey mal var yahu, girenin cikanin haddi hesabi yok desenize

her gunku gibi bos yapiyorsunuz ?

herkese oldugu kadar size girenin de haddi hesabi yok !

bakalim vergi dairesine sunulan mali tablolarin durumu nedir ? muhtemelen 2-3 gune gelecektir. 17 mayis son gun

bugun bos yapmiyorsunuz çok korktum

halk verdi metro aldi yani demem o ki cep to cep
    Son düzenleme : hayek; 15-05-2019 saat: 16:04.

8. Hadi gene iyisiniz. şirket sahibinin eniştesi Ali Babacan parti kuruyor. Gözünüz aydın

Sayfa 70/155 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •