Sayfa 150/156 İlkİlk ... 50100140148149150151152 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun milpa 2561 tl den hisselerinizi bize devredin dıyor !! Artık dip 2561 tl
    hissenin gerçek ederi bu demek istiyor olmasın...

2.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    hissenin gerçek ederi bu demek istiyor olmasın...
    Onun nedemek istediğini eski ve gerçek borsacılar iyi bılır ,onun dilinden herkes anlamaz ,, şirket önce güzel karlı bır yapıya kavuşacak benim tahminim ,akabınde de olması gerekenler olacak
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. https://www.borsagundem.com/haber/te...edildi-1781989

Patron burada ufaktan selektör yapmış , anlayabilene ,gıdıklamış !!!hedeflerımıze ulaşmada demiş eee daha nedesın , patronun hedefı bızım hedefımızdır yolu yolumuzdur
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Tetmt ın ismide değişecektir muhtemelen, şirketin faaliyet alanlarıda değişebılır zamanla ,, 70 mılyon kar açıklayan bir şirket olsa aşağı yukarı hısse başı karı 70 tl olur,, bu fıyata göre yuvarlak hesap 700 Fk lardan fiyatlanmış olur !!!Boyle şirketlerde Fk aranmaz zamanla pd si ve fıyatı oldukça yukarı çekılip sermaye artışı yapılır !! Şurası kesın kı patron güzel adımlar atıyor !!!şuan pd sı 8 milyar !!!

Poltk 738 bın dolaşım , 3.750 bin sermaye ile 80 mılyar pd ye ulaşmış durumda Fk sı 1263 !! Tettmt 495 bın lot , 1.188 bın sermaye ile bakalım bize neler gösterecek ,, ama bu fıyatlardan yeni malıyet yapmak çok büyük rısk dikkat etmek lazım !!!

5. A1 tabanı kaldırdı 5527 lot alıp 1184 alışla kapadı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    poltk 100 milyar PD ye gidiyor sen daha 7 mlyr.. peh.. tahtacınız da aynı ama burada tahtacı artık şirket sahibi ;) tetmt üzerinden milpanın öz varlık kaynağını yükseltmesini diliyoruz ...
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    poltk 100 milyar PD ye gidiyor sen daha 7 mlyr.. peh.. tahtacınız da aynı ama burada tahtacı artık şirket sahibi ;) tetmt üzerinden milpanın öz varlık kaynağını yükseltmesini diliyoruz ...
    .............

8. Borsada tarih yazacaksın dostum bundan hiç şüphem yok

Sayfa 150/156 İlkİlk ... 50100140148149150151152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •