Sayfa 147/156 İlkİlk ... 4797137145146147148149 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. Bakalım tetemat in yeni ismi ne olacsk?

2. mq reeder ı sattık uçtu gitti.....Bari tetemata sahip çıkayım.....Acsel,ardyz,reeder hepsi endekse rağmen uçtu.....Tetematta kaldım satmayacağım......mq

3. Gedik ten satılanları ak tan karşıladılar !! Artık şirketınde tetmt yı neden aldığını planının ne olduğunu açıklaması gerekir ,, 3 mılyon özsermayesı olan şirketı 90 milyona neden alıyorsun bır açıkla bakem
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    poltk 1 milyon lotu var, yabancı bir ortak aldı yada tamamen satıldı emin değilim, 25 milayr pd var, lotu az olmasa buraları görebilir mi ? ve yine tavan bedelsiz beklentisi ile.. buda 400 bin lot doğru dürüst var yok dolaşımda, üstüne RE PIE gıda portföyü için aldı bunu muhtemelen içini başka şirketler satın alıp dolduracak zamanla.. piyasa değeri 3 milyar geçen hafta özel emirle invest AZ ye 2.800 tl den satış oldu 10 bin lot , yanılmıyorsam bir 10 bin lotta 2300-400 arasında oldu.. onlar bişi biliyoki aldı.. bakalım
    poltk 46-47 milyar !! pd oldu.. 700 bin lotla.. bu tetmt nin yarısı kadar lotu var arkasında Re pie var .. şu an Pd 3 milyar ama piyasada şapşalların tetmt algısı bitmiyor.. artık bir isim değişikliği vs. gelmeli...
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    poltk 46-47 milyar !! pd oldu.. 700 bin lotla.. bu tetmt nin yarısı kadar lotu var arkasında Re pie var .. şu an Pd 3 milyar ama piyasada şapşalların tetmt algısı bitmiyor.. artık bir isim değişikliği vs. gelmeli...
    poltk 60 milyar pd ye gidiyor bence buraya geçin artık tahtacısı sana sesleniyorum
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

6. Buradayız Tetmt ,, devam !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. çok heyecanlandırıyorsun benı,,hemde çok...!!!!!

8. Ben sattım ya uçarsın artık tetemat

Sayfa 147/156 İlkİlk ... 4797137145146147148149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •