Sayfa 99/155 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 785 - 792 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. Ne oldu 10 tl olacak diyenler nerde

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Ne oldu 10 tl olacak diyenler nerde
    Bundan sonra 10 TL alış yapmış kişileri 1 TL satış yapacak 😂😂😂.... İşte Ogün batış..🤣🤣🤣... Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Ne oldu 10 tl olacak diyenler nerde
    10gün önce 1000tl ye hisse almış birinin parası bugün 357 tl dir. Yoruma gerek yok bence

Şirket sadece tahsisli sermaye arttırımı yapsa yukarıdan maliyetliler kurtulur
     Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    Bundan sonra 10 TL alış yapmış kişileri 1 TL satış yapacak .... İşte Ogün batış..... Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. Bu kağıdı alan ma l hala var mı acaba

6. Demir bey yorum olmamış, ben de şimdi “bu kağıdı burdan almayan mal hala var mıdır?” Desem olmaz değil mi?. Ben ışık gördüm aldım dün, bekleyip göreceğiz. Trend değişikliği gördüm umarım yanılmam...

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    Ben bedellilerin ne zaman prim yapmaya başladığını kaçırmışım. Bedelli eskiden şeytan görmüş kadar kaçılan bir gelişmeydi, ne zaman tersine döndü bu, algıyı nasıl becerdiler esas onu merak ediyorum.
    Sanki bambaşka bir zamana uyanmış gibi hissediyorum bu yüzden...

Kâr yok, bari sermayeden yiyelim gibi bir anlayış yerleşti anlaşılan. Ky patlaması biraz da... Adam kenti 10 milyar dolar yapmış. Herşey çok iyi olacak diyor halen. 3ç de muhteşem kâr açıklayacakmış

Spk, borsa yönetimi başarısız düşünüyorum. Her seviyede yatırımcı çekmeye çalışıyorlar. Ama hep vurgun, kandırmaca, hile hurda ... Yarın birgün şöyle bir algı oluşabilir, sınırı yok ki ; Bir şirket var epeydir kâr edemiyor. Her yıl zarar. Bir karar fabrikayı kapatma kararı, çalışan sayısı minimum, sonuç zarar 0, bilanço da sıfır ama olumlu işte vur yukarı,,, valla olur mu olur 10 tavan, zarardan kurtuldu ya
    Twetter da yuksek takipcili bir hesaptan aynen şunun yazıldığını gördüm.

"Bedelli sermaye artırımı yapan sirketlerin ruchanlari en az %200-300 yapar çünkü elinde rüçhan olupta bedelliye katılan kiselere 1 tl den hisse verilecek."

O günden sonra bu bedelli işi patladı gitti. Ben çevremde kaç kişiye bunu izah etmeye çalıştım ama bazılarına anlatamadim. Güzel bir kazık yedikten sonra unutamayacakları bir tecrübe yaşayarak öğrendiler.

Kim bilir belki en doğrusu bu şekilde ogrenmeleriydi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 99/155 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •