Sayfa 78/155 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1237 madde; 617 - 624 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1. tavan olmuş tkuru
    be ya

2. Ederinin 38 katında işlem görüyor. Sermaye 1 Milyon. 6 Aylık bilançoda zarar 668.000 . Yani sermayesine yakın zarar yazmış. Özsermayesi erimiş ve 324.000 e inmiş. Bu hisse bugün de %5 civarında artarak 12,31 TL. ye yükselmiş.... Bu ne biçim iş. Bunu kim ,niye yükseltiyor. Bu nasıl borsa. Ben birşey anlamadım. Anlayan varsa anlatsın.
    Herşeyi , kitabına uydurup yapıyorlar.Bu nedenle , spk. da birşey yapamıyor sanırım. Bu kişilere en büyük cezayı verecek olan yine ky. dir.Bu tür hisseleri hiçbir fiyattan almadıkları zaman , hisseyi ele geçirip de fiyatını fiktif olarak yükseltenler 1 Kuruş bile kar edemezler. Aksine zarar ederler. Fiyatını 100 TL. bile yapsa , bunu satamadıktan sonra hiçbir kazancı olamaz. Kağıt üzerinde görünen kazanç ,cebe giremeyeceği için kar edemezler ve sonunda bekleme maaliyetini de düşündüğümüzde zarar ederler ve mal da ellerinde kalır. Bir daha da hiçbir uyanık , böyle şeyler yapmaya cesaret edemez .Ky. yi keriz gibi görerek , hisseyi şişirenlere gereken dersi vermek için , bu tür hisselerin yanından bile geçmemek gerekir.
    Son düzenleme : By Akıl; 23-10-2019 saat: 21:14.

3. İş o dediğine kalsa konya çimento sermayesinden fazla zarar açıkladı.şimdi konya çimentonun öz sermayesi eksimi?ben bu senedi 6.60 dan alacaktım sırf burdaki yazıların etkisiyle almadım.ha bu saatten sonra alırmıyım tabiki hayır.bence bu kağıt babacanın kuracağı parti ile ilgili hareket ediyor.nereye gider nereden doner kimse kestiremez.ytd.

Alıntı Originally Posted by kimyacıbülent Yazıyı Oku
    İş o dediğine kalsa konya çimento sermayesinden fazla zarar açıkladı.şimdi konya çimentonun öz sermayesi eksimi?ben bu senedi 6.60 dan alacaktım sırf burdaki yazıların etkisiyle almadım.ha bu saatten sonra alırmıyım tabiki hayır.bence bu kağıt babacanın kuracağı parti ile ilgili hareket ediyor.nereye gider nereden doner kimse kestiremez.ytd.
    sen bu isi hic bilmiyorsun belli ?

yatırım tavsiyesi degildir

5.  Alıntı Originally Posted by by akıl Yazıyı Oku
    ederinin 38 katında işlem görüyor. Sermaye 1 milyon. 6 aylık bilançoda zarar 668.000 . Yani sermayesine yakın zarar yazmış. özsermayesi erimiş ve 324.000 e inmiş. Bu hisse bugün de %5 civarında artarak 12,31 tl. Ye yükselmiş.... Bu ne biçim iş. Bunu kim ,niye yükseltiyor. Bu nasıl borsa. Ben birşey anlamadım. Anlayan varsa anlatsın.
    Herşeyi , kitabına uydurup yapıyorlar.bu nedenle , spk. Da birşey yapamıyor sanırım. Bu kişilere en büyük cezayı verecek olan yine ky. Dir.bu tür hisseleri hiçbir fiyattan almadıkları zaman , hisseyi ele geçirip de fiyatını fiktif olarak yükseltenler 1 kuruş bile kar edemezler. Aksine zarar ederler. Fiyatını 100 tl. Bile yapsa , bunu satamadıktan sonra hiçbir kazancı olamaz. Kağıt üzerinde görünen kazanç ,cebe giremeyeceği için kar edemezler ve sonunda bekleme maaliyetini de düşündüğümüzde zarar ederler ve mal da ellerinde kalır. Bir daha da hiçbir uyanık , böyle şeyler yapmaya cesaret edemez .ky. Yi keriz gibi görerek , hisseyi şişirenlere gereken dersi vermek için , bu tür hisselerin yanından bile geçmemek gerekir.
    bu yazdıklarınız sonuna kadar doğru da spk denen kurum nerede?
    Göz göre göre operasyon çekiliyor
    sonra diyorlar ki Türkiye'de insanlar borsaya yatırım yapmıyor
    dolara yatırım yapıyor

adam ne yapsın
    gene malı millete kilitledikten sonra gelecek anlaşılan spk
    yazık ülkemin güzel insanlarına

6. [QUOTE=hayek;3835285]sen bu isi hic bilmiyorsun belli ?
    Sen ve ciğerci bu işi biliyodsunuz.bir yıldır işi gucu bırakmışsınız bu kağıdı organize şekilde kötülüyorsunuz.sizinki yatırımcılıl değil şahsi husumete dönmüş.tahta yapıcıyla nasıl bir sorununuz varsa ben anlahamadım😂😂

[QUOTE=kimyacıbülent;3835779]
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sen bu isi hic bilmiyorsun belli ?
    Sen ve ciğerci bu işi biliyodsunuz.bir yıldır işi gucu bırakmışsınız bu kağıdı organize şekilde kötülüyorsunuz.sizinki yatırımcılıl değil şahsi husumete dönmüş.tahta yapıcıyla nasıl bir sorununuz varsa ben anlahamadım
    tahta yapici ile benim sahsi bir husumetim yok. bizim menkul degerlerin elindeki hisseleri piyasaya yayma surecinde gayet iyi de para kazandim.

tahtayi falan kotulemiyorum ayrica ! pddd 30 ustu olmus burda millete itelemesinler diye bir kac kelam ediyorum. yaklasik 2 yildir takip ettigim bir hisse olarak.

kaldiki bu sirketle ilgili bir yigin analiz yapan, sirket ziyaretine giden burda uzun vadeli bir yatirimci olunabilip olunamayacagini arastiran da benim. ama sirket nasil bir sirket ise 7 yildir 4 milyon TL yillik ciro yapiyor , standart. tuhaf degilmi ?

simdi sen ortaya cikip, konya cimento ile bunu kiyaslayip birseyler yaziyorsun. hicbir sey bilmedigin YA DA KASİTLİ olarak biseyler yapmaya calistigin kesin. ikisinden biri

sn. cigerci bilir , bir donem yine boyle bir ekip toplanmisti 10 gun 10 kisi yazdilar cizdiler kayboldular

8. [QUOTE=hayek;3835833]
     Alıntı Originally Posted by kimyacıbülent Yazıyı Oku
    tahta yapici ile benim sahsi bir husumetim yok. bizim menkul degerlerin elindeki hisseleri piyasaya yayma surecinde gayet iyi de para kazandim.

tahtayi falan kotulemiyorum ayrica ! pddd 30 ustu olmus burda millete itelemesinler diye bir kac kelam ediyorum. yaklasik 2 yildir takip ettigim bir hisse olarak.

kaldiki bu sirketle ilgili bir yigin analiz yapan, sirket ziyaretine giden burda uzun vadeli bir yatirimci olunabilip olunamayacagini arastiran da benim. ama sirket nasil bir sirket ise 7 yildir 4 milyon TL yillik ciro yapiyor , standart. tuhaf degilmi ?

simdi sen ortaya cikip, konya cimento ile bunu kiyaslayip birseyler yaziyorsun. hicbir sey bilmedigin YA DA KASİTLİ olarak biseyler yapmaya calistigin kesin. ikisinden biri

sn. cigerci bilir , bir donem yine boyle bir ekip toplanmisti 10 gun 10 kisi yazdilar cizdiler kayboldular

ellerine sağlık sayın Hayek
    benim merak ettiğim SPK nerede?
    gene mi iş işten geçtikten sonra mı gelecek?
    bu nasıl bir yatırımcıyı koruma düşüncesi

tkuru için düşüncemi
    hasan yılmaz güzel ifade etmiş
    al-sat
    götür-getir
    tavan-taban
    salla-salla
    alan çıkar inşallah takdiği
    https://www.youtube.com/watch?v=cWcrcPoI_1Q

Sayfa 78/155 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri