Sayfa 32/156 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 249 - 256 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    valla hic kimse yoktu sn. cigerci vardi ?!

sonra biz geldik ! o zaman baya bir hisse vardi bizim menkulde . 200.000 lot civari ki onceden de bir 70 bin satilmisti ben geldigimde , bir 70 daha sattilar.

ellerinde hala cok hisse var ?

aslinda cok degil ?! bir kademede alinacak hisse var ? ama problem sirketten hicbir veri ve bilgi akisi yok.

dolayisi ile kimsenin ilgisini cekmiyor ?

gerci sn. cigerci israrla sVhsenko var tahtada diyor aMa ! varsa kendini iyi gizliyor hakikaten !

varsa da kedi buradaysa ciger nerde diye soruyorum kendime hakkimizda hayirlisi artik

su bizim mallarini bitirsinde bari 2. perde acilsin

eger bir hareket olacaksada ondan sonra olur zaten ! ama takasta epey daginik olacak, bi de tahtayi yapacak olan kisi bunu derleyip toparlama isine girerse haydi bi de onu bekle ?!

ama sahsim adina hic acelem yok ! dedigim gibi benden hisse falan alamaz kimse + daha baya hisse almayi hedefliyorum. bakalim 1-2 yilda neler olacak ! kimler nasiplenecek cunku bir gun olacak ciddi gidecek ama hisse cok az

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!
    Evet 2015 te aldım. Bizim şirketin %26 sına sahipti. Sonra bizim boydakların olduğu için TMSF ye geçti. 263.000 lot satıla satıla bu kadar kaldı. Aselsanlarımı satınca alıcam ve toplam 50.000 lot olacak. Şirket sahibinin eşi aynı zamanda şirket ortağı nezire erinç yurter Kütahya eski milletvekili soner Aksoy’un kızı. Şirket sahibi olan şahısta Ali babacanın kayınbiraderi. Şirket DOCO üzerinden THY ye mal satıyor. Anlayana. Şimdilik bu kadar yeterli. Siz bunları hayal olarak kabul edin 🤣😀😀. Uzun vadeli yatırımcıyım

2. Üstad hosbulduk. Şirketin umarım bu kötü gidişe bir çaresi vardır. Görüşmenizde bu konu ile ilgili bilgi vermişlerdir insallah. Yoksa hisse sanırım 5 yılın dibinde sürünüyor.

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sevgili bizim deki kardes !

okuyorsun bizi , bu kesin ?

elinden geleni ardina koyma lan !

agzimizi da bozdurdun iyimi

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

4. Bugün sahneyi Oyaka bıraktılar. Ama Oyak daha acımasız yada patron öyle istiyor.

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Evet 2015 te aldım. Bizim şirketin %26 sına sahipti. Sonra bizim boydakların olduğu için TMSF ye geçti. 263.000 lot satıla satıla bu kadar kaldı. Aselsanlarımı satınca alıcam ve toplam 50.000 lot olacak. Şirket sahibinin eşi aynı zamanda şirket ortağı nezire erinç yurter Kütahya eski milletvekili soner Aksoy’un kızı. Şirket sahibi olan şahısta Ali babacanın kayınbiraderi. Şirket DOCO üzerinden THY ye mal satıyor. Anlayana. Şimdilik bu kadar yeterli. Siz bunları hayal olarak kabul edin 🤣😀😀. Uzun vadeli yatırımcıyım
    Biraz doğruları açıkladık ya. Ondan kudurmuştur. Hep kendileri bilecekler ya😄

6. Tum forumu okudum. Faaliyet raporlarını, bilancolarıda inceledim. İlk alımımıda yaptım. Bizim menkulun elindekiler bitene kadar kafamda ki lotu toplamaya calısacam.
    Portfoyumun %5 ile kucuk olcekli şirket hisseleri alıyorum. Knfrt Gedza Sumas tan sonra 4. kucuk olcekli şirketim oldu.
    Umarım hayırlı olur.
    Saygılar.

7. isbiri bi incele derim sadece .

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ver lan ver. Tabana kadar ver. Vermezsen......

Sayfa 32/156 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •