Sayfa 142/156 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    kendisine forte dedik bu sefer dinlemiş bizi...bakalım orda da fena seyler olacak gibi. sevgili kwon seninde takip etmeni isterim
    eyvallah dostum,,bakarız prımlendı gıbı bıraz,düşündüğün için sağol..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    eyvallah dostum,,bakarız prımlendı gıbı bıraz,düşündüğün için sağol..
    halay başı olacaz burda yakında

3. 4 haneden sonra hergün %15 mal veririm tahtacı efendi. gerisi sana kalmış

4. Bu tahta bundan sonra sermaye artışını fıyatlar tahmınım !!! Onunda ucu açık ,,bakalım şirketi devralacak fonun planları neler !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Tatar senmisin.
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu tahta bundan sonra sermaye artışını fıyatlar tahmınım !!! Onunda ucu açık ,,bakalım şirketi devralacak fonun planları neler !!!
    SM-G985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    Tatar senmisin.

SM-G985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    deiilim dostum...uzaktan yakından alakam yoktur,,hatıp aga vardı onu tanırdım zamanında oda terkettı buraları..

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu tahta bundan sonra sermaye artışını fıyatlar tahmınım !!! Onunda ucu açık ,,bakalım şirketi devralacak fonun planları neler !!!
    dostum ben ufaktan mal çıkmaya başladım. artık nerelere gider bilemem. daha önce kentte 460 dan alıp 950 den vermiştim. kağıt 4200 çıkmıştı. sabredemedik. burda da aynısı olursa sağlık olsun deriz

8.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    dostum ben ufaktan mal çıkmaya başladım. artık nerelere gider bilemem. daha önce kentte 460 dan alıp 950 den vermiştim. kağıt 4200 çıkmıştı. sabredemedik. burda da aynısı olursa sağlık olsun deriz
    Fazla para bağladıysan elbette vermek mantıklı ,ben bağladığım meblağı kaybettim gözüyle bakıyorum !! ,ama şirketın el değişmesi çok güzel,, 1 mılyon sermayelı şirket alanlar akıllı adamlara benzıyor , kimse kimseye 3,5 mılyon usd vermez boş yere ,, bakalım ben kutuya gıdeceğim , hepımız için hayırlsı,düşsede önemli değil benim için !!!

Sayfa 142/156 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •