Sayfa 133/153 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

Direncini kirsin kirmasin, ben girmeye korkuyorum tepeden hisseye mesela.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Iyi keko, isini biliyormussun demek. Biz ne diyelim. Orda oblo da grafigini koymus, onun topigine de katkida bulunsan ya.
    karikatürleri mi paylaşayım....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Direncini kirsin kirmasin, ben girmeye korkuyorum tepeden hisseye mesela.
    geçmişte bende çok korkardım...zirveden mümkün değil kimse bana aldıramazdı..ama temele değer veren gerekirse tavandan bile alabilir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Yok ne bileyim, KAREL grafigini de koymus, beraber fikir gorusunde bulunmak istersin diye dusunmustum. Sonucta all-in girmissin hisseye. Belli bir sureden sonra maliyet asagida kalinca zaten geri cekilmeleri dert etmiyorsun haliyle.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Iyi keko, isini biliyormussun demek. Biz ne diyelim. Orda oblo da grafigini koymus, onun topigine de katkida bulunsan ya.
    şaka bir yana ben ne kadar az topiğe yazarsam o kadar kafam rahat...obbolov beni kaparsa soda topiği gibi olur sonra kopamam..gerek yok..

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yok ne bileyim, KAREL grafigini de koymus, beraber fikir gorusunde bulunmak istersin diye dusunmustum. Sonucta all-in girmissin hisseye. Belli bir sureden sonra maliyet asagida kalinca zaten geri cekilmeleri dert etmiyorsun haliyle.
    onun yazdıklarını merak ediyorum...nerdeymiş onun topiği...bir bakayım hele neler demiş...??

Imzasindaki linkte topik. Karel'i de gormustum ama simdi linkini bulamadim.

Sise'ye de bir keko geldi, ama cok kufur etti o bize. Onu sevmedim.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Imzasindaki linkte topik. Karel'i de gormustum ama simdi linkini bulamadim.

Sise'ye de bir keko geldi, ama cok kufur etti o bize. Onu sevmedim.
    haberim yok dostum...küfür iyi değildir..seviyeyi korumak lazım...ben size başarılar diliyorum..

Sayfa 133/153 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •