Sayfa 101/153 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    İnsanlar degismez.
    Osman yine karisti dalgalar. Kendini degistirmenin ne kadar zor oldugunu farkinda isen baskalarini degistirmenin mumkun olmayacagini bilirsin.

Konumuz birisinin degismesi degil. Ama forum kurallari olan bir yer. Laftan anlamayana yonetici guzelce anlatabiliyor ve degismelerini saglayabiliyor.

Burasi sanal bi.forum.
    Benim degisik kisiliklerim yok. Neysem oyum. Tandigim cogu insan da boyle. Dogrular her yerde aynidir.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    çekirdek çitliyorum hala..
    Sifreli sifreli anlayamadik. 100 sayfayi okuyup ceza mi vereceksin simdi guneysu?
    Spoiler vereyim. Jon Snow videosunda supriz var.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...43#post3763243

3.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Keko hoca seans bitti.
    İnşallah günü iyi kapatmışsındır.
    Senetlerin tavan tavan gitmiştir.
    Hazır mıyız şimdi?
    Ben bir seri yapayım diyorum:
    Bebek keko,
    Keko' nun çıraklığı,
    Yatırımcı Keko
    şeklinde.
    İcazet var mıdır?
    gerçi savaş yarın başlasın demiştim ama sen sabırsız davranıp hemen seans bittiğinde yayına geçmişsin...

oysa benim mesai bitti mi topik işi de biter...karikatürlerini gördüm..hiç beğenmedim...beni zar zor gülümsetti..ama 666 gibi birini bu karikatür ile güldürmen mümkün değil...

ben sana bu karikatürlerden 10 üzerinden 3 puan veriyorum...normalde bu karikatürler güldürmediği için vede bu topiğe yakışmadığı için sayın moderatörden rica edip sildirmek gerekiyordu...ama ben yine de osmanın hatırına bir puan ,666 nın hatırına da 1 puan vererek toplamda 5 puana ulaştırıyorum ve bu topikte kalmalarına razı oluyorum..

yalnız dediğim gibi karikatür işinde çok kötüsün...alt yazılı videolarda idare ediyorsun...alt yazıları yavaş geçiştirirsen , güzel bir video da uydurursan vede video süresini de makul tutarsan her şey daha güzel olacak..

ama dediğim gibi karikatür işini tez zamanda bırak ..çünkü vasatın da altındasın..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. obbolov zorla karikatürist olmaya çalışır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

obbolov zorla karikatürist olmaya çalışır...
    Muahahahaha. Bu da guzeldi.

Ama oblonun o serisi o kadar fena degildi. En sonunda "vir ver" diyen de!

Topigin tadinin kacmamasi icin istemeyen hakkinda yapilmamasi daha mantikli. Ben ne yaptim ne yazdim hakkinda haftalardir. Cevaplarim hep savunma. Yapmam da yazmam da, cunku olayin gidecegi yer belli.

Tamam guzel kaptin koydun foruma. Next, CROP olayi ile beyaz kisimdan kurtulmak.

8. ky nın vebali öbür dünyada obbolovun başına iş açar...

Sayfa 101/153 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •