Sayfa 114/153 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Keko karelden mali goturmussun bakiyorum. 11 olmus. Zirveden kagit alacak amma cesaret var sizlerde. Asiretini goturme hisselere, yikmasinlar ustunuze.
    kilergyonun %10 luk kazığını çıkardık üzerine de %10 karı gördüm....ama asıl kar bilançolardan sonradır..az kaldı bilançoya...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. obbolov dostumuz performansı çok düşmüş..eski obbolov olsa şimdiye kadar hakkımda 5 video yapardı...

belli ki spekler onu da yolmuş... obbolova her zaman karikatürde zaman kayıp etme demiştim ama beni dinlemedi...böyle yapınca hem camiden hem de kiliseden oldu...artık ne video yapabiliyor nede karikatür ....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    obbolov dostumuz performansı çok düşmüş..eski obbolov olsa şimdiye kadar hakkımda 5 video yapardı...

belli ki spekler onu da yolmuş... obbolova her zaman karikatürde zaman kayıp etme demiştim ama beni dinlemedi...böyle yapınca hem camiden hem de kiliseden oldu...artık ne video yapabiliyor nede karikatür ....
    Eyvallaaaahh! keko reyiz.

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4. obbolovun grafikleri bazen yerini bulmaz...

5. obbolov dostum karikatürde gerçekten de çok vasatsın...bence bu gereksiz karikatürler ile bu güzelim topiği kirletme...ben senden güzel bir video bekliyorum...

6. Obbolov dostum bence karikatürde fazla ısrar etme...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    obbolov dostum karikatürde gerçekten de çok vasatsın...bence bu gereksiz karikatürler ile bu güzelim topiği kirletme...ben senden güzel bir video bekliyorum...
    Sen de haklısın...

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

8.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Sen de haklısın...

hiç olmamış dostum...ısrar etme diyorum ama yine de ısrar ediyorsun...karikatürlerin çok karışık...insan bir şey anlamıyor...az ve öz karikatürler seçmen lazım...

Sayfa 114/153 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •