Sayfa 115/153 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    obbolov dostumuz performansı çok düşmüş..eski obbolov olsa şimdiye kadar hakkımda 5 video yapardı...

belli ki spekler onu da yolmuş... obbolova her zaman karikatürde zaman kayıp etme demiştim ama beni dinlemedi...böyle yapınca hem camiden hem de kiliseden oldu...artık ne video yapabiliyor nede karikatür ....
    Sahistan dolayi herkesin tadi kacti da ondan. Ben de biraz saygisizlik yaptim topik mudavimlerine. Ayrica borsanin tadi yok, sen keyfine bak Karelinde keko.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sahistan dolayi herkesin tadi kacti da ondan. Ben de biraz saygisizlik yaptim topik mudavimlerine. Ayrica borsanin tadi yok, sen keyfine bak Karelinde keko.
    Karel gerçekten de iyi direniyor...beni çok memnun ediyor...yalnız genel olarak hiç kimsenin keyfi yerinde değildir...borsa kıpkırmızı...suriye müdahalesi işleri karıştırdı...

obbolova gelince karşılık vermeyince pek tadı tuzu kalmıyor...o bir füze yolluyor ben ise 4...böyle olmaz..o yüzden de ben de bir kenara çekileyim...ama obbolov çalışıp da bana uygun çalışmalar yaparsa bana da heves gelecektir..o vakit burası daha da şenlenir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Karel gerçekten de iyi direniyor...beni çok memnun ediyor...yalnız genel olarak hiç kimsenin keyfi yerinde değildir...borsa kıpkırmızı...suriye müdahalesi işleri karıştırdı...

obbolova gelince karşılık vermeyince pek tadı tuzu kalmıyor...o bir füze yolluyor ben ise 4...böyle olmaz..o yüzden de ben de bir kenara çekileyim...ama obbolov çalışıp da bana uygun çalışmalar yaparsa bana da heves gelecektir..o vakit burası daha da şenlenir..
    Bravo keko hocam. Karel harbiden iyi direndi:

Ayrıca sen beni boşver. Takıl kafana göre be ya.
    Ama unutma kontrolsüz güç, güç değildir...
    Yanlış bi yerde patlamasın.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

4.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bravo keko hocam. Karel harbiden iyi direndi:

Ayrıca sen beni boşver. Takıl kafana göre be ya.
    Ama unutma kontrolsüz güç, güç değildir...
    Yanlış bi yerde patlamasın.
    Obbolov kardeş bu paylaştığın karikatürü ben daha üç hafta önce görmüştüm ve internete her girdiğimde de karşıma çıkıyordu ..ama ben pek beğenmediğim için onu paylaşmak istememiştim...benim beğenmediğimi sen beğenmişsin yapacak bir şey yok...sonuçta zevkler tartışılmaz...ama buna rağmen bu karikatürün bir öncekinden çok daha iyidir..hiç olmazsa bu insanı gülümsetebiliyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. obbolovun teknik alalizleri sıkışan ky ya her zaman yol göstermiştir....

6. obbolovun arkasında ky konuşur...

7. obbolova inanma hatasına düşen sazanların (ky )hali...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Obbolov kardeş bu paylaştığın karikatürü ben daha üç hafta önce görmüştüm ve internete her girdiğimde de karşıma çıkıyordu ..ama ben pek beğenmediğim için onu paylaşmak istememiştim...benim beğenmediğimi sen beğenmişsin yapacak bir şey yok...sonuçta zevkler tartışılmaz...ama buna rağmen bu karikatürün bir öncekinden çok daha iyidir..hiç olmazsa bu insanı gülümsetebiliyor...
    Ohooo senin de mizah çıtan çok yüksek çıktı be keko birader... Hiç bir şeyi beğenmiyorsun.
    Madem öyle senin esprilerinden bir kaçını koyalım. Bunu beğenirsin herhalde:

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Sayfa 115/153 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •