Sayfa 150/153 İlkİlk ... 50100140148149150151152 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Harbiden cirkef biriymissin. Kredin bitti.

Arkadaslarini ispiyonlayan hiyardan mi ahlak dersi alacagiz?

Yazmadigim seyi de kendi kit kafanla anladigin sekilde yazmisim olarak lanse etme. Daha once de uyardim seni. Adam "Calistigim araci kurum" yazmis, sen onu "Araci kurumda calisiyorum" olarak anlamissin, bir ton ithamlarda bulunmussun. Kimseye baris cubugu uzatmadim, sadece blokluyorum karismam dedim.

"Sevgililer Gunun kutlu olsun. Inek teyzemizin de."
    Kafasi basmayana tercumesi:
    "Sevgililer Gunun kutlu olsun be Okuz."

dur. Kimsenin karisi ile, karisinin inek deve dinazor olmasi ile bir alakasi yok onun.

Biz oteki tarafta yaziyoruz zaten kendi hissemizde. Bu adam da Soda'da kac aydir kendi basina surunup duruyor. Sana mi soracagim nereye yazip yazmayacagimi?

Adam yuzume baka baka yalan soyledi, yazisini onune koydum iftira atiyorsun dedi milyon kere, yuzsuz, kisliksiz, karaktersiz, 2 senemi yedi. Sirf Cam Elyafi yalanlarini ortaya cikarmam 3 gunumu aldi. Sen kim oluyorsun da neyi sorguluyorsun? Haddini bil, senin gagani koparirim artik. Kendini birsey sanmaya basladin iyice. Uzak dur benden densiz.

Hah! Şöyle. Kendin ol biraz.
    Seni seviyene inmeyeceğim elbet.
    Yine de alıntılayalım da...
    2 gün sonra "sütten çıkmış ak kaşığa yatma".
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Ise bak be.

Hicbir alakamiz olmayan seyde iyiylik yapalim, baristiralim dedik. Hicbir saygisizligimiz, hurmetsizligimiz olmadi. Adam dusman kesildi karsi tarafi tuttugumu zannedip.

Bir saygisizlik, alttan aldik. Iki alttan aldik. Gonlunu almaya calistik o kadar bir de arada. Adam tam cirkef cikti, su yazilanlara bak anlamadigi seyden. Ayip be.

4. https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Rahat rahat supermarket alisverisimi yaptim. Koronaya etkili olmasa bile bu maske, korona tasiyicilari yaklastirmiyor. Cil yavrusu gibi dagildirlar.

Sayfa 150/153 İlkİlk ... 50100140148149150151152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •