Sayfa 97/153 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Yucin yaşayan bir soda efsanesidir. Soda 50 kuruşa düşse sevinir yine alır. Çünkü maliyeti hemen hemen 0 dır.
    Borsayi bilmiyorsaniz sallamayin ya. BARBA da ben de defalarca yazdik bunu.

Maliyet olsa olsa aktif fiyatin %10 altindadir.

Cunku bizim isimiz borsa, nasil calistigini, palavranin ne oldugunu anlayacak kapasitedeyiz. Ispatini istedik, gosteren olmadi.

Siz de palavrayi tekrar ede ede ona "legitimacy" kazandiriyorsunuz maalesef.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Borsayi bilmiyorsaniz sallamayin ya. BARBA da ben de defalarca yazdik bunu.

Maliyet olsa olsa aktif fiyatin %10 altindadir.

Ispatini istedik, gosteren olmadi. Cunku bizim isimiz borsa, nasil calistigini, palavranin ne oldugunu anlayacak kapasitedeyiz.
    Ben bilmem onu bana sorma hiç 0 maliyetim olmadı. Ama maliyet 0 diyen çok adam gördüm forumda.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

@666 ona çok kızgın. Asıl sorun ikisi arasında.
    Sayin arkadasim, yuzune bakarak yalan soyleyen birisi hakkinda bunu "ben-o" problemine cevirmen olmamis.

1) Benden baska en az 10-15 kisi yazdi ayni seyleri. Nik, Zumax, Barba, Oblo, Berk, Kar Adam, vs. Sen de dahil.

2) Soda topgiindeki yalan yanlis bilgilerin %99'ununu ortaya cikaran benim. Emegime, harcadigim zamana saygili olun. Cunku arastirmadan, arkasini doldurmadan yapilmiyor bu is.

Yarim saat vakit harcayip tonaj fiyatlarini cikarip vermek ile "Yabanci 120 milyon lot satmis" diye mesaj atmaya harcanan emek ayni degil.

Sabah aksam ayni seyi yazip tekrar etmek emek degil.

3) Bu sahis sana bile yalanci dedi bor konusunda. Artik hayretle yazdigini okuyorum.

4) 2 senedir data koyuyorum bu foruma. Birisi cikip da yanlis dedi mi? Demedi. Cunku arastirip inceleyip koyuyoruz. Hata pek de tabi olabiir, ama olmamis iste.. Insanlarin bunun ile bir kisinin sabah aksam sallayip tekrar etmesi arasindaki farki anlayabilecegini dusunuyorum. Goremeyen varsa da problem ondadir.

4. Her şeyi geçtim.
    "Her seviyeden alınır!" yaklaşımı ve "0" teknik bilgi ile kendi simulasyonumu yaptım.
    Alımların eşit ağırlıklı ve düzenli oması halinde(ki bu iyi ihtimal)...
    Maliyet en az 1.5 TL en çok 3 TL oluyor.
    Daha iyisi pek mümkün değil. Kötüsü pek mümkün.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Ama maliyet 0 diyen çok adam gördüm forumda.
    O olabilir. Karini alirsin, ileri bir zamanda o kari hisseye tekrar sokarsin. Yani anaparayi cikarmis olursun. Devamli para sokulan hissede bu mumkun degil.

6.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Yucin yaşayan bir soda efsanesidir. Soda 50 kuruşa düşse sevinir yine alır. Çünkü maliyeti hemen hemen 0 dır.

Hahahaha...0 da neymiş..Unutmayın 0 ın altıda var.Zamanında bu konuda iştişare etmiştik Osmancımla hatta bana maliyetimi eksilerde gösteren bir şablon hazırlayıp teklif etmişti de ben etik bulmamıştım hatırladın dimi Osmancım...Heehhhh...
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by 999 Yazıyı Oku

3) Bu sahis sana bile yalanci dedi bor konusunda. Artik hayretle yazdigini okuyorum.
    Ossunn..

ben gene de yucin'i destekliyorum..

8.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Hahahaha...0 da neymiş..Unutmayın 0 ın altıda var.Zamanında bu konuda iştişare etmiştik Osmancımla hatta bana maliyetimi eksilerde gösteren bir şablon hazırlayıp teklif etmişti de ben etik bulmamıştım hatırladın dimi Osmancım...Heehhhh...
    "Etik" !?
    Vayyy.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Sayfa 97/153 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •