Sayfa 117/153 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 929 - 936 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1. idare eder bu karikatürün...öyle sade ve net olmalı..en çok beğendiğim bu oldu..diğerleri çok karışık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu kitapçı dostumun kendi şahsi görüşleridir o yüzden de beni bağlamaz...
    Aynen dediğiniz gibi benim görüşümdür dostum, birkaç hissede haklı çıkamayacaksın yalnız, banvit, ve kront başarılar diliyorum.

ikidir yazıyorum gönderiyi tam gönderecekken bilgisayar donuyor, aç kapa zaman aldı.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Aynen dediğiniz gibi benim görüşümdür dostum, birkaç hissede haklı çıkamayacaksın yalnız, banvit, ve kront başarılar diliyorum.

ikidir yazıyorum gönderiyi tam gönderecekken bilgisayar donuyor, aç kapa zaman aldı.
    krontta gerçekten de çuvalladım...patronun tüm karını ar-ge ye gömüp yok edeceğini tahmin edememiştim...banvit ise zamanında girersen kazanabileceğin bir hissedir...zamanında giremezsen sıkıntı olur...tavuk sektörü bir yıl iyi sonraki yıl da genelde kötü olur..ama banvit sahipli bir hisse..endeksin en zor gününde dahi 10,00 ları destek yaptı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Keko bey siz sanayi ve teknoloji şirketlerini takip ediyorsunuz ekseriyetle.
    yanlış anlamıyorum değil mi?
    Aslında epey mantıklı da.
    Genel olarak baktığınız gösterge hangisi? Rsi ? Gibi. Sormakta bir sakinca yoksa?

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Keko bey siz sanayi ve teknoloji şirketlerini takip ediyorsunuz ekseriyetle.
    yanlış anlamıyorum değil mi?
    Aslında epey mantıklı da.
    Genel olarak baktığınız gösterge hangisi? Rsi ? Gibi. Sormakta bir sakinca yoksa?
    Doğrudur genelikle onları takip ediyorum ama en çok da teknoloji şirketlerini severim çünkü onlarda çıkış potansiyeli yüksek oluyor..teknik olarak da rsii ve bolinger bandını takip ediyorum...ama asıl kararlarımı etkileyen temel analizlerdir...yoksa bir çok hissede teknik al demesine rağmen ben o tür hisselere değer vermiyorum..

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Doğrudur genelikle onları takip ediyorum ama en çok da teknoloji şirketlerini severim çünkü onlarda çıkış potansiyeli yüksek oluyor..teknik olarak da rsii ve bolinger bandını takip ediyorum...ama asıl kararlarımı etkileyen temel analizlerdir...yoksa bir çok hissede teknik al demesine rağmen ben o tür hisselere değer vermiyorum..
    tesekkur sayin keko bey nitekim banka endeksiydik eskiden ama son gelismeler bana finansal kagitlardan ziyade bu tip kagitlar daha akillica dedittiriyoda
    gene de kimseye tabiki yatirim tavsiyesi olamaz

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    #TEKFN #SISE yatırımcısını uçuruyor.

Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Ohooo senin de mizah çıtan çok yüksek çıktı be keko birader... Hiç bir şeyi beğenmiyorsun.
    Madem öyle senin esprilerinden bir kaçını koyalım. Bunu beğenirsin herhalde:

Mehdi gibi geldin Keko, sen bile kurtaramadin Kulcuyu.

Sayfa 117/153 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •