Special Days Image
Sayfa 131/153 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1. bunları neden anlatıyorum ?? borsada kayıp etmek kader değildir...öğrenmek özelikle de temel analiz çok çok önemlidir...doğru davrandıktan sonra kazanmak çok da zor değil...ky dostlarıma hep umut vermek istiyorum...istenirse vede doğru davranılınca olabileceğini göstermek istiyorum...yoksa haşa buralarda hava atmak değildir amacımız...benden çok çok daha iyi kazanan ve çok daha bilgili yatırımcılar var...ama ne yazık ki herkes tüm bildiklerini hemencicik amme hizmeti için ortaya sermez...hatta o yatırımcıların büyük bir çoğunluğu bilgiyi saklarlar..herkesin bildiği doğru doğru değildir sözünü şiar edinmişlerdir...

ben az biliyorum ama bildiklerimi de çok söylüyorum o kadar ....isterim ki ky arkadaşlar da kazansınlar...ky nın kazanması benim kazancımdan bir şey eksiltmez...neden aç gözlü olayım ki..bu sanal ortamlarda da olsa bir dua alabiliyorsak ne mutlu bize...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Keko sonra gelip okuyacagim. Hadi sana da iyi tatiller. Kareline nazar degmesin, amma gitti be.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Keko sonra gelip okuyacagim. Hadi sana da iyi tatiller. Kareline nazar degmesin, amma gitti be.
    yabancılar da kareli agresif topluyor..dün itibari ile %15,5 olmuş yabancı oranı...üstelik de aldıklarının çoğu da son bir iki haftada aldıklarıdır...böyle devam ederse ?? vede yabancı dediklerimiz de bıyıklı değilse ?? karel ilginç fiyat seviyelerine çıkacak görünüyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yabancılar da kareli agresif topluyor..dün itibari ile %15,5 olmuş yabancı oranı...üstelik de aldıklarının çoğu da son bir iki haftada aldıklarıdır...böyle devam ederse ?? vede yabancı dediklerimiz de bıyıklı değilse ?? karel ilginç fiyat seviyelerine çıkacak görünüyor..

Karel den iyi vurdun dostum tebrik ederim.Kıskananlar çatlasın.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

5. Zamanında şarkılar bile başkaydı be ya:

https://www.youtube.com/watch?v=fDoonp-gstA&feature=youtu.be&t=23

Dinazorlar bilmez, şarkı sözleri de şöyleydi:

...

katlanıyoruz herkes gibi malum
    açıklarımız kaçıklarımız var
    ama hem kel hem fodul takımını
    hart diye yiyesim var

çat diye çatlamak üzereyim
    neresinden tutup da düzeleyim
    ortağı olmuşum düzeneğin
    kendimi boğasım var

ortağı olmuşum düzeneğin
    herkesi oyasım var

aman hadi kalk kaynaşalım kız
    çakkıdı çakkıdı oynaşalım kız
    azıcık alttan azıcık üstten
    hoppidi hoppidi hoplatalım kız 2+

bunlar benim fikrim mi
    kısa metraj filmim mi
    irfanım mı ilmim mi
    yuh diye sövesim var

zihin oyunlarım mı
    resmi duyumlarım mı
    koyun uyumlarım mı
    kah kah gülesim var

ortağı olmuşum…
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Cok kiskanmistik evet. Benim cebimden cikiyor sanki kazandigi.

Dikkat et bence artik Keko, onlarin hepsi yerliler. Datagate'de de ayni idi, pis caktilar sonra vaktinde.

Sayfa 131/153 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •