Sayfa 119/153 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 945 - 952 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Onlar isin hikayesi. Dunyadaki en buyuk trona yataklari Cin'de, ama adamlar sentetik uretiyor. Cok fazla fark yok arada.
    Yatirim tabi ki iyi ve bekleniyordu da, zamanlamasi iyi olmazsa parani enfllasyondan eritir.
    daha önceki raporları topikte paylaşmıştık dostum...o raporlarda büyük farkların olduğu söyleniyordu...başka bir konu da sodanın çıkaracağı teknik ile çevre kirliliği olmuyor diğer yöntemlerde doğaya çok zararlı atıklar veriliyordu...işte bu yüzden ülkeler bu yönteme prim vereceklerdir...ileride daha başka yerlerin ihalesini alırlarsa şaşırmam....tabi önce amerikadaki yatırımlarını tamamlayıp faaliyete koymaları gerekiyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku

Bu elim kaza sonucunda anadolu insanımıza geçmiş olsun dileklerimi sunarım, umarım en kısa sürede sorumlular hakkında inceleme başlatılır, bu müessif olayda dahili bulunan şişe ve soda sanayinin bir an evvel, gecikmeden yaraların sarılması adına hisse fiyatlarını yükseltmelerini ve Ahmet Kırmanın da sadece Gözünde patlayanlardan değil, Dötünde patlayan tüm yatırımcılardan kamuoyu önünde özür dilemesini bekliyorum.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

BARBA sevinmissindir Sise'ya. Ah ona sokacaktim, gittim yine Halka soktum.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Sen de halktan vazgeçemiyorsun. Hadi barba ile ben mal gibi 4.9 lardan mallandık da sen 3.98 e düşmüş dalsaydın ya...

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Bu elim kaza sonucunda anadolu insanımıza geçmiş olsun dileklerimi sunarım, umarım en kısa sürede sorumlular hakkında inceleme başlatılır, bu müessif olayda dahili bulunan şişe ve soda sanayinin bir an evvel, gecikmeden yaraların sarılması adına hisse fiyatlarını yükseltmelerini ve Ahmet Kırmanın da sadece Gözünde patlayanlardan değil, Dötünde patlayan tüm yatırımcılardan kamuoyu önünde özür dilemesini bekliyorum.
    Ahmet Kırman Yozgat’a aileye geçmiş olsuna gidip ailenin tüm bireylerine ANACM ve TRKCM hissesi hediye etmiş 100 er lot. Şişe ve soda vermemiş ki yine bir yerlerine girmesin diye .

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    BARBA sevinmissindir Sise'ya. Ah ona sokacaktim, gittim yine Halka soktum.
    Yok be ya ne sevinecem bize yaptığı ölümü gösterip sıtmaya razı etmekten başka bişey değil.
    Sağlık olsun, hatırlarsan sen niyetlendikten sonra 4 ün altına kadar sarktı, herşey pamuk ipliğine bağlı memlekette, o yüzden halktı, şişeydi, sodaydı çok farketmiyor yanlız ve güzelim ülkemde.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Evet bu harekat sürecinde ülke olarak ‘yalnız’ olduğumuz resmiyet kazanmış oldu. Ama benim necip milletim bunu da atlatır.

Sayfa 119/153 İlkİlk ... 1969109117118119120121129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •