Sayfa 134/153 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1. tamam topiğine girdim yalnız çok hisse paylaşmış kareli bulmam zor...arayamam da...olmazsa kendisi buraya geldiğinde bir zahmet paylaşsın...obbolov dostum bir soruya karşılık cevap olarak bir hisseyi uzun süredir üç günden fazla tutmadığını söylüyor...işte bu yüzden parayı temelciler vuruyor teknikçilere de bu çıkışı konuşmak düşüyor...tıpkı bir zamanlar teknikçi keko gibi...

obbolov kazanmak istiyorsa temeli de muhakak öğrenmeli..temel teknik birlikte daha güzel olur...yoksa yıllarca havanda su döver...boşuna da bu topiklerde zaman kayıp eder..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Bence de mal tasimadan para kazanilmaz. Ama herkesin bir stili var, hangisinin en iyi kazandirdigini en iyi kendisi biliyordur.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bence de mal tasimadan para kazanilmaz. Ama herkesin bir stili var, hangisinin en iyi kazandirdigini en iyi kendisi biliyordur.
    bir hisseyi taşıyabilmek için o hisse için belli bir öngörünüzün vede hisseye güveninizin olması gerekiyor..üç gün içinde ne kazanılabilinir ki ?? kazansa bile sonraki hissede bu kazandığını kayıp etme ihtimali yüksektir..ben yıllarca bu şekilde zaman kayıp ettim...iki hisseden kazanıyorsam üçüncü hisseden tüm kazandıklarımı veriyordum..

teknik temel ile birlikte çalışınca güzel oluyor..tek başına çok anlamsız..tabi ben kazanmak istemiyorum sadece görüntü yapmak istiyorum denilirse o başka tabi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bir hisseyi taşıyabilmek için o hisse için belli bir öngörünüzün vede hisseye güveninizin olması gerekiyor..üç gün içinde ne kazanılabilinir ki ?? kazansa bile sonraki hissede bu kazandığını kayıp etme ihtimali yüksektir..ben yıllarca bu şekilde zaman kayıp ettim...iki hisseden kazanıyorsam üçüncü hisseden tüm kazandıklarımı veriyordum..

teknik temel ile birlikte çalışınca güzel oluyor..tek başına çok anlamsız..tabi ben kazanmak istemiyorum sadece görüntü yapmak istiyorum denilirse o başka tabi...
    Keko reyiz Karel meselesinde helalin var. Tebrikler yeniden.
    Ancaaaak;
    1-Emniyet kemeri,
    2-Sigorta,

Bunlar şart. Mutlu, mesut giderken ön camdan uçma riskine değmez.
    Kemeri takmak, sigorta primini ödemek şart.

Bi de bu ne demek abi?
    "sadece görüntü yapmak istiyorum".
    Nasıl yapıldığını söylersen ben denemek isterim.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

5.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Keko reyiz Karel meselesinde helalin var. Tebrikler yeniden.
    Ancaaaak;
    1-Emniyet kemeri,
    2-Sigorta,

Bunlar şart. Mutlu, mesut giderken ön camdan uçma riskine değmez.
    Kemeri takmak, sigorta primini ödemek şart.

Bi de bu ne demek abi?
    "sadece görüntü yapmak istiyorum".
    Nasıl yapıldığını söylersen ben denemek isterim.
    ne bileyim dostum hani paraya tok olursun da sadece fobi amacı ile yazmak istersin o türden demek istemiştim...sigorta da iyidir ama bence henüz riskli bir yola girmiş değiliz...yada çok aşırı bir hızımız yok...arabamıza güveniyoruz dostum..inşALLAH sıkıntı olmaz...

ben sana da tüm arkadaşlara da başarılar diliyorum...

6. yanlız obbolov kardeş sana tavsiyem öyle 1 km de bir durursan ve tüm arabayı güvenli mi diye gözden geçirirsen ulaşmak istediğin yere yıllarca ulaşamazsın...benden sana söylemesi..bunu nerden biliyorum...elbette kendimden....üç yılda daha istanbula gitmek isterken ancak adanaya vardım...iyi bir araba bul ve rahat ol....günlerce git sıkıntı olmaz...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yanlız obbolov kardeş sana tavsiyem öyle 1 km de bir durursan ve tüm arabayı güvenli mi diye gözden geçirirsen ulaşmak istediğin yere yıllarca ulaşamazsın...benden sana söylemesi..bunu nerden biliyorum...elbette kendimden....üç yılda daha istanbula gitmek isterken ancak adanaya vardım...iyi bir araba bul ve rahat ol....günlerce git sıkıntı olmaz...
    İnşallah hakkında hayırlısı olur amirim.
    "14.12 ye tikkat" diyip, seyreylemeye devam edeyim.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kareli en son 8,76 dan aldığımda karel 9,40 zirvesini görmüş ve bir miktar düzeltmeye geçmiş idi..o vakit de kareli alırken tekniğine değil temeline bakmıştım..temel ederi çok yükseklerdi benim gözümde...o yüzden de teknik olarak zirvesinden almaktan korkmamıştım..şimdilik de korkmuyorum...çünkü az çok nereleri hakkettiğini biliyorum...
    Keko bey nasıl hesap yapıyorsun ? ASELSAN az kaldı yakalıyor ozaman kim bahalı kim ucuz?

Sayfa 134/153 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •