Special Days Image
Sayfa 118/153 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 937 - 944 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bunlar gerçeklerdir dostum...sen biraz karikatür paylaş...bak son endeks düşüşlerinde tüm hisseler yerle bir olurken soda yerinde sağlam durdu...en kötüyü geçen aylarda yaşadı..soda yönetimi artık hisselerini geri alıyor..şu anda tahmin ediyorum ki yatırımcıları her ne kadar hisseleri şu an için çıkış yapmıyor ise de düşmemesi nedeniyle mutlular..
    Ne mutlusu ya, cogu insan 15 ay once 8'den geldi. Sonsuza kadar beklersen kar eden butun sirketler elbette kazandirir enflasyondan dolayi.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Mehdi gibi geldin Keko, sen bile kurtaramadin Kulcuyu.
    kurtaramadım doğrudur ama en kötüsünü gerçekten de yaşamış idi..daha önce sürekli düşüyordu...dikkat etmişseniz endeks %13 düşmesine rağmen soda neredeyse hala bir ay önceki seviyesindedir...faizlerin inmesi türkiye ekonomisini bir miktar canlandırmıştır ,şirket de buna istinaden hissenin en kötü şartları yaşadığını düşünerek alıma geçmiştir..

yabancıların satışı bittikten sonra şirket alımlarının etkisi artacaktır...soda da bence fena değil..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. sodada amerikadaki yeni yatırımın devreye girmesi ile karlılık ciddi ölçüde artacaktır..amerikadaki soda külü doğal soda külü idi ayrıca bu soda külünü sülüzyon yöntemi ile çıkaracaklardı...bu iki etken maliyetleri ciddi bir şekilde aşağı çekecek ve karlılığı çok yükseltecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Onlar isin hikayesi. Dunyadaki en buyuk trona yataklari Cin'de, ama adamlar sentetik uretiyor. Cok fazla fark yok arada.
    Yatirim tabi ki iyi ve bekleniyordu da, zamanlamasi iyi olmazsa parani enfllasyondan eritir.

Sayfa 118/153 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •