Sayfa 50/153 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Yaptığım, yazdığım, düzenlediğim şeylerin muhatabı. "Kaldırır mısın?" dese yeter.
    "Yatırımcı İlişkileri ile İlişkiler" videosunu izleyemedim bu yüzden. Çamaşırhane Film Yapım roadrunner hızıyla telif hakkı ihlali şikayetinde bulunmuş.
    I, a stranger and afraid
    In a world I never made. ―AE Housman

2.  Alıntı Originally Posted by Morph Yazıyı Oku
    "Yatırımcı İlişkileri ile İlişkiler" videosunu izleyemedim bu yüzden. Çamaşırhane Film Yapım roadrunner hızıyla telif hakkı ihlali şikayetinde bulunmuş.
    Aynen. 2 dk.lık 1 dk.sı da manipüle edilmiş, seslendirme kaldırılmış bir videoya telif attı herifler..
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Yaptığım, yazdığım, düzenlediğim şeylerin muhatabı. "Kaldırır mısın?" dese yeter. Her yerinde de yazıyor. Amaç mizah, rencide etmek değil.
    Daha da ötesi, aslında genel bir yanılgı bu " birileri istiyor" diye hiç bir şey yapmadım yapmam!
    Diğer arkadaşlar adına konuşacak durumda değilim...
    Ama sizin kafanızdaki "çete", "çete lideri", "lidere itaat" zaten bana ters.
    Öyle bir şey yok.
    Benim yaptığım işler, kimseye kaybettirmez, canını yakmaz...
    Haa üzülürse "kaldır" der anında uçururum.
    Tavsiyem aynaya bak. Onlarca insan aylardır... "Yapma" diyor...
    Neyse gönlüne göre.
    Ya oblo, ne cetesi ne bilmemnesi. Samimiyetsiz insanlar, isleri insanlari manipule edip durmak. Adam asiretiyle geldi buraya, topgiin icine etti, hem birsey bilmiyor otekisi gibi, hem de biliyormus pozlarina yatiyor, dogrulari koyunca da bizleri "cok bilmis" yapti. Ayni kumas hepsi. Kafa yormaya gerek yok.

O videolarin hepsini indirdim ben. Sen silebilirsin isteyen olunca. Ben YT'a koydum, silecegim birsey yok.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ya oblo, ne cetesi ne bilmemnesi. Samimiyetsiz insanlar, isleri insanlari manipule edip durmak. Adam asiretiyle geldi buraya, topgiin icine etti, hem birsey bilmiyor otekisi gibi, hem de biliyormus pozlarina yatiyor, dogrulari koyunca da bizleri "cok bilmis" yapti. Ayni kumas hepsi. Kafa yormaya gerek yok.
    Ben sadece kafa yormanın değil çatışmanın da gereksiz olduğunu düşünüyorum.
    Belli ki kimseye yararı yok.

Olur, herkes insanlari manipule etsin serbestce. Topigin kimseye faydasi yok gereken yapilmadiktan sonra.

7.  Alıntı Originally Posted by Morph Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Aynen. 2 dk.lık 1 dk.sı da manipüle edilmiş, seslendirme kaldırılmış bir videoya telif attı herifler..
    Ne videosu yav? Yeni video koyuldu da bizler goremeden sildirildi mi hemen?

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Ne videosu yav? Yeni video koyuldu da bizler goremeden sildirildi mi hemen?
    Forumla ilgisi yok Oralet. İvedik' in yapımcısı telif attı...

Sayfa 50/153 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •