Sayfa 121/153 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    tebrikler dostum...bu ilk karikatürünüz galiba..bence gayet güzel olmuş...devamını dilerim..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tebrikler dostum...bu ilk karikatürünüz galiba..bence gayet güzel olmuş...devamını dilerim..
    Bende oyle seylere kabiliyet yok Keko. Adapteciyimdir, orjinali Osman'a ait.

Nazar degmesin Kareline, ordan mali goturdun. 12 olmus. Vallahi videonun hakkini verdin ha.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bende oyle seylere kabiliyet yok Keko. Adapteciyimdir, orjinali Osman'a ait.

Nazar degmesin Kareline, ordan mali goturdun. 12 olmus. Vallahi videonun hakkini verdin ha.
    Karel en son 8,76 dan giriş yapmıştım ilk girdiğimde de bilançonun gelmesine 30 gün vardı...kalan sürede karelin %30-50 aralığından kazandırma potansiyeli olacak demiştim..şu ana kadar 11,75 fiyatına göre çıkış %34 ü bulmuş...henüz bilanço da gelmiş değildir...tahmin ettiğim iyi bilanço gelirse üzerine bir %20-30 luk bir çıkış daha ekleyebilir...böylece bir ay içindeki çıkış miktarı %50-60 ları bulabilir...

karel aselsanvari şekilde büyüyor...çıkış potansiyeli çok var....bu şekilde büyümeye devam ederse onu bir iki yıl içinde 30 lu fiyatlarda görürsem şaşırmayacağım...merak edenler o hissenin topiğindeki yorumlarımı okuyabilirler....karelde ilk iki çeyrek bilançoyu doğru tahmin etmiştim...inşALLAH kalan iki bilançoyu da doğru tahmin edeceğim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    kekonun elinde karel olduğunu zannetmiyorum. girip çıktı o. bu arada karel 20 leri geçerse hiç şaşırmam.
    Keko sende mal yok diyor Nasuh.

6. zaman zaman kafa dağıtmak için buraya geliyorum ama ne yazık ki burası terk edilmiş gibi...obbolov da bana takılmayınca bende ona cevap vermeyince burası iyicene tenhalaştı...zaten oralet osman mekanı çoktan terk etmiş...arada sırada bir iki arkadaş bir şeyler atıyorlar...ama bunlar da çok yetersiz..

aslında 666 dostum ile de atışsaydık bayağı malzeme vardı elimde.... özelikle de şaban ile ilgili videolar çoktu...neyse dostlar ben hepinize hisselerinizde başarılar diliyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Keko sende mal yok diyor Nasuh.
    yok var dostum..hem de fuul...bilançoyu bekliyorum şu anda...

Milletin keyfi kalmadi, hisseler batirdi, o yuzdendir Keko.

Sayfa 121/153 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •