Sayfa 136/153 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1. Soda sayfasında değişen bir şey yok, bu videodaki gibi.

Tam 1 saat, istediğiniz yerine getirin vidyoyu.

https://www.youtube.com/watch?v=rqV_...ature=youtu.be

Muhammet Acar
    2 hours ago
    Bilinçaltindan birşeyler yedik ama hayırlısı artık

LOLCÜ OYUNCU
    4 years ago
    töbe 1 saat izleyen varmı 10 dk dayanamadım

Muahahahaha. Bir de 10 dakika onu izlemis!

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Keko cok fazla goz oldu o hissede artik. Nazar degebilir boyle durumlarda.
    karellerimi 14,70 ortalama ile verip onun yerine brisa aldım...umarım brisadan da kazanırım...brisa çok geri kaldı üstelik de ekonomilerin canlandığı bu ortamda bilançolarının iyileşmesini bekliyorum..brisa 2015 yılındaki tl zirvesi 10 tl idi..dolar bazında 25 tl ye denk geliyor...şirket sonradan da kapasite artışları yaptı o artışları da eklediğimizde brisanın gerçek değeri en az 40 tl olmalıdır..tabi ekonomilerin tam anlamı ile düzeldiği bir ortamda ederi odur..en geç 2-3 yıl içinde ekonomilerin eski seviyelerine iyileşeceğini tahmin ediyorum..o yüzden de bu süre zarfında birbirini teyit eden bilançolar ile birlikte o hedeflere çıkabileceğine inanıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Yav be, helal olsun, iyi caktin. Umarim Brisa'da da kazanirsin.

O topikte baska hisse yazma bence, ceza veriyorlar artik. Neler cektik TAV yazilmasindan.

Hemen yemissin igneyi be Keko!

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hemen yemissin igneyi be Keko!
    aynen öyle dostum..iğneyi çok çabuk ve hızlı yedim..ancak şimdi kendime gelebildim...soda topiğinin hemşiresi çok hızlı maşALLAH...ben o yorumlarımı yaptıktan 5 dakika geçmeden iğneyi popomda hissettim..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 136/153 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •