Sayfa 10/649 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 73 - 80 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sıkışmada sona geldi ya kalkacak ya da yatacak
    Twitter: mustii_33

2. Güzel. Ortalama yükseliyor. Teknik olgunlaşıyor.

3. Spekülasyon!!! BIKTIK ARTIK!!!

4. Benim anlamadığım kademelerde o kadar lot yokken nerden geldide bu kadar satış yaptılar bunlar. Nerden baksan 300 bin hisse çaktılar bir anda...

5. Hisse başını kaldıramadı bu kaçıncı operasyon BIST,Maalesef sığ.

6. 3.38 en yüksek gördüğü fiyat 38 -25 arası 12-13 kuruş o gurubun çorba parası hissenin kontrolü sahibinde olmasa gerek kevgir oldu hisse bu kaçıncı hareket.Asla yatırım tavsiyem değildir

7. Bu hisse nasıl değer kazanacak 4 ila 5 lira maliyetli insanlar ne yapar.Hisse iştirak ve ortakları ile karı ile iyi görünüyor ancak fiyata yansıması kısa süreli vurkaçlara mağlup oluyor güvende hissetmek güç önümüze bakıcaz CEO nun gelişi belli olmadı.Ben bu hisseye yatırım yapın yada yapmayın demem.İyi akşamlar

8.  Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    Spekülasyon!!! BIKTIK ARTIK!!!
    tabiki spekulasyon. hepimiz spekulasyon için borsadayız zaten. manipulasyon olursa farklı.
    bu kagıt olacak olacak da calkalamayı seviyor. ben bakmıyorum hiç az birşey aldım zaten. alırım temettumu bakarım onume.
    4 5 liradan alanlar için de soros un guzel bir lafı vardır. "yatırım sonu kotu giden spekulasyondur" bol kazançlar herkese

Sayfa 10/649 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •