Special Days Image
Sayfa 103/649 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 817 - 824 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ey namussuz,ey izansız;yakında belanı bulacaksın,neyaparsan yap o grafik ve gelen açıklmalar ve ilerleyişi nasıl bir dolandıorıcılık(Piyasa Dolandırıcılığı,Nitelikli Soygun ) olduğunun kanıtıdır,istesen de silemeyeceksin,hesap vereceksin.......

2. Tam bir yıldırma polıtıkası mevcut kımsenın kagıt almasını ıstemıyolar ınancı tukensın kı bır daha bulasılmasın tek basına hızlı bır 3 yaptıgı zaman 2.50-2.60 dan mal satan gelırmı bır daha gelmez bunu da cok ıyı bılıyorlar 3 den sonra takıp edenlerde 3.50 mal almaya baslar spek abılerde yenmüşterılerın mılletın elıne verır. ınancım aynen bu

3. Hırsızlıgında sonu vardır ve sona erecektir.Adalet mülkün temelidir.

4. İsterssen 1 krş olsun, almayacağım. İstersen 5 TL olsun satmayacağım. Almıyorum ve satmıyorum. Kendimce hem bu alçaklığa tepki hem de daha fazla salaklığa...

YTD

5. Bırakın kendi kendine oynasın....elbet canı sıkılacak....
    Kimsenin bulaşmak istemediği tahtada nereye kadar...

6. VERUS giderken biraz tepkisiz kaldı.

7.  Alıntı Originally Posted by hobi Yazıyı Oku
    VERUS giderken biraz tepkisiz kaldı.
    Verus Acsel in sahibi bundan sonra bilançolarında ve finansal tablolarinda gosrermek zorun da imiş. Acsel vertu dan iyi durumda gibi geliyor artık

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. ben toplamaya devam ediyorum spoş efendi... sen bu fiyatlarda takılmaya devam et...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.. Yatırım tavsiyesini profosyenel yatırım danışmanları dışında kimseden almayınız..

Sayfa 103/649 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •