Special Days Image
Sayfa 13/649 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 97 - 104 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. arkdaslar verus bı ara emkel emekle ılgılenmıyomuydu

2. Çıktığıma iyi etmişim ama eski alışkanlık olmuş bakmadanda duramadım gine çok canlar yakmış ne diyardan alırsan al vertu spegi adama para kazandırmaz vallahi bravo acaba amigdalayi parçalamak için kaç kişi çalışıyor bilmiyorum direk beyine hitap ediyor

3.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Çıktığıma iyi etmişim ama eski alışkanlık olmuş bakmadanda duramadım gine çok canlar yakmış ne diyardan alırsan al vertu spegi adama para kazandırmaz vallahi bravo acaba amigdalayi parçalamak için kaç kişi çalışıyor bilmiyorum direk beyine hitap ediyor
    Vertu speğinin hareketleri kolaylıkla anlaşılıyor maalesef sinirli her yazılanı takip ediyor ve tepki veriyor evet can yakmış SPK Bu hisseyi izlerse bugünkü fiyat hareketleri için ne düşünmelidir, şirket KAP a bildirim göndermedi an itibarı ile %-4 aşağıdayız.Unutulmamalıdır ihtiyacınız olan para ile borsa çok tehlikeli ve varlığın tamamı ile hissede olmak.Şimdilik bunları paylaşıcam günün kazananları unutmasın bugün çoluk çocuğunun rızkını kaybedenler de var aramızda herkese sabır ve bol kazançlar.

4. Arkadaşlar temettü hesabımıza ne zaman geçecek bilen varmı acaba?

5. Yok canım temettü vermedi bugün sağlam geçirdi şeref yoksunları

6. 30.09.2017 olarak biliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Cmrcn Yazıyı Oku
    30.09.2017 olarak biliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aboo o ne öyle yaa. 6 ay önceden mi açıklıyor bunlar temettüsünü. Ben acemiyim o yüzden soruyorum.

8. Red face

Alıntı Originally Posted by kafkas026 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar temettü hesabımıza ne zaman geçecek bilen varmı acaba?
    Çok iyiydi ya......Süper...

Sayfa 13/649 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •