Sayfa 139/650 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by turkspeed Yazıyı Oku
    Yoo biz kasmayip hissemizde kaldik sorun yok bu sekil devam...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu da gitsin. Herkes kazansın. Ama acsel büyüyecek şirket. Hedef 7. Günlük trade ederek devam ediyorum. Elimden alabilirlerse alsınlar bakalım. Marbaş Gedik Şeker İş Finans. Al gülüm ver gülüm yapıyoruz. Vertu'ya gücümüz yetmiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ozgurgg Yazıyı Oku
    Bu da gitsin. Herkes kazansın. Ama acsel büyüyecek şirket. Hedef 7. Günlük trade ederek devam ediyorum. Elimden alabilirlerse alsınlar bakalım. Marbaş Gedik Şeker İş Finans. Al gülüm ver gülüm yapıyoruz. Vertu'ya gücümüz yetmiyor.

Iyide kardes sen yanlis forumdasin git acselde yorumlarini yap gelipte vertu yatirimcisina neden acsel alin diye goy goy yapiyorsunki burdan sana ekmek cikmaz vertu yatirimcisinin vogu eski ve zararda

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Vertuda alıp satıyorum. Anası bu acsel in.

4. Evet arkadaşlar. Tekrardan selamlar.

Bugünkü hareket çok güzeldi. Son dakikada bir terslik olacak diye korktum fakat olmadı. 3,04 üzerinde gün kapadık. Bundan sonraki sıralı dirençler ilk olarak 3,38 ve en önemlisi 3,50.

ema55 güzel, rsi güzel, hacim fena değil. Bu şartlarda önündeki ilk dirence doğru yol alması gerekiyor. Tabi bist de bir yamukluk yapmazsa.

2,84 ten beridir aranızdayım. Temel analizle ilgili pek birşey konuşmuyorum. Teknik olarak hala güzel görünüyor. Yola devam yani.

Kimseye alın veya satın demiyorum. Herkes için hayırlısı olsun.

r2Np5B.jpg

Buarada bu resim eklemeyi bi türlü çözemedim. Resmin üstüne tıklayınca büyüyor ama ben yanlış ekliyorum galiba resim büyümüyor. Nedendir acaba?

Orjinal link : https://invst.ly/4jw0n

5.  Alıntı Originally Posted by Kirve Yazıyı Oku
    Hadi cnm benim daha gidecek çokk yolumuzz varrr
    Devam devam

6. Temel beklenti nedir?

7. Arkadaslar 3.11 aranizdayim.temettuye kadar devam bencee

SM-A500Y cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by levo_81 Yazıyı Oku
    Arkadaslar 3.11 aranizdayim.temettuye kadar devam bencee

SM-A500Y cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşte ben bunu anlatmaya çalıştım hep arkadaşlar... Örnek de verdim, bizzat kendimden. Alırsın, aldığın fiyattan en az 5 kademe zarar ettirirler.. Hem de aldığın anda...
    Kusura bakma arkadaş, bu tahta böyle... Eskiden 5 miş şimdi 3 olmuş alayım da kazanayım yok bu tahtada... Hoş bir kağıdı almaya kafa koymuşsa zarar edecek kişi, hep uçmalı kaçmalı yazılanları okur... Yoksa ben 1.6 ike kardemir d buna yetişecek filan faşmekan... Kimse iplemez... Neyse hayırlısı diyelim bakem
    YTD

Sayfa 139/650 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •