Sayfa 144/649 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=7135

haftalık hisse yarışmamıza alalım tahminlerinizi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bilançonun 9 Ağustos'ta geleceğini biliyorum,gerçi bu hissenin sahipleri temel,teknik, endeks ,yatırımcı memnuniyeti vb.hususları çok dikkatle takip ediyorlar ki!!! Ben yine de Bilanço tahmini olan var mı sormak isterim.

3. Vay be. Temettün memettün batsın senin.. Rezilliğinle baş başa bırakıyorum seni... Temettüyü verince kim bilir nereye ineceksin.
    Birazcık edep, birazcık utanma yahu!
    YTD

4. Vertu daha ne bekliyorsunuz gazla artık hadi

5. Bunlar tam bir...

6. Bistte gitmeyen neredeyse tek bunlar... İte ite gidecek başka bir şey yok. Gidecek de umuyorum ki açgözlülere sağlam bir kazık atarak gitsin.
    YTD

7. VERUSATURK GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
    Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Gönderim Tarihi:31.07.2017 19:19:33
    Bildirim Tipi:ODA
    Yıl:
    Periyot:
    Özet Bilgi
    Bağlı Ortaklığımız Pamukova A.Ş. bünyesindeki İklimya Üretim A.Ş?nin kalan Paylarının Devir Alınmasına Yönelik EPDK Başvurusu Hakkında

İlgili Şirketler [VERUS]
    İlgili Fonlar []

Türkçe

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    31.03.2017 - 14.06.2017 - 10.07.2017
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Bağlı ortaklığımız Pamukova Elektrik Üretim A.Ş.bünyesinde yer alan İklimya Üretim A.Ş.'ye ait kalan payların tamamının devir (İlmühaberlerin Yedieminden Teslim Alınması) alınmasını teminen 31.07.2017 tarihinde (bugün) EPDK'ya izin başvurusunda bulunulmuştur.
    Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Saygılarımızla,
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

KAP a düşen haber gayet olumlu ama sen baskılamaya devam et bakalım spek efendi alırsın 3 ün.....
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

8. Vay be kâr realizasyonu oldu
    YTD

Sayfa 144/649 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •