Sayfa 148/649 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by turkspeed Yazıyı Oku
    seans sonu güzelde bi bilanço yapıştırsa tadından yenmez vertu gibi bi hisse

414 9.8.2017 9.8.2017 KO N VERTU VERUSATURK GİRİŞİM finansal rapor son gönderme tarihi
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Gider gider b.k gider. Yazıp yazıp kendinizi gazlayın. Bu salak hisseyi tanımayanlar anca böyle gaz yazar!

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    DUZELTME:

Enda Enerji Holding A.Ş.

Pamukova Elektrik Üretim A.Ş. ilk büyük kapsamlı yatırımı olarak Enda Enerji Holding A.Ş.âââ��¬ââ��¢ ye sermaye artırım yöntemiyle %19,5 oranında ortak olmuştur.
    Enda Enerji Holding A.Ş, gerek bağlı kuruluşları, gerekse iştirakleri vasıtasıyla sadece enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet konuları ve ilgi alanları başta yenilenebilir enerjiler olmak üzere, yatırımcı sıfatı ile her türlü üretim teknolojileriyle, enerji yatırımı projeleri geliştirme, yatırımları gerçekleştirmek, üretim santrallerini işletmek ve enerji ticareti yapmaktır. Bunların yanı sıra, devam eden enerji özelleştirmelerinde (üretim ve dağıtım) yer almak da hedefler arasındadır.
    Endaâââ��¬ââ��¢ nın mevcut enerji yatırımları toplam 8 farklı santralde kurulu kapasite olarak 175,84 MWâââ��¬ââ��¢ a ulaşmıştır. Yeni planlanan yatırımlara ek olarak, mevcut yatırımlarda kapasite artışı çalışmaları devam etmektedir. Bu çerçevede hedeflenen toplam kapasite 256 MWâââ��¬ââ��¢ tır. Enda bu santralleri doğrudan veya iştirakleri vasıtasıyla dolaylı olarak yönetmektedir.
    Faaliyet gösteren enerji santralleri ve bilgileri şu şekildedir:
    Santral Adı: Santral Cinsi Kapasite Bölge
    Eğlence I Hidro Elektrik Santrali 26 MW Adana
    Eğlence II Hidro Elektrik Santrali 42,65 MW Adana
    Akçay Hidro Elektrik Santrali 28,78 MW Aydın
    Gönen Hidro Elektrik Santrali 10,6 MW Çanakkale
    Çayören Hidro Elektrik Santrali 4,6 MW Balıkesir
    Tuzla Jeotermal Elektrik Santrali 7,5 MW Çanakkale
    Yaylaköy Rüzgar Elektrik Santrali 15 MW İzmir
    Urla Rüzgar Elektrik Santrali 13 MW İzmir
    Germiyan Rüzgar Elektrik Santrali 10,8 MW İzmir
    Alaçatı Rüzgar Elektrik Santrali 16 MW İzmir
    Mordoğan Rüzgar Elektrik Santrali 13,8 MW İzmir
    Yatırımı devam eden enerji santralleri ve bilgileri şu şekildedir:
    Santral Adı: Santral Cinsi Kapasite Bölge
    Manavgat 2 Hidro Elektrik Santrali 24,1 MW Antalya

Pamukova elektirik verutunun..pamukova elektırıkte ENDA ENERJININ %20 SINE SAHIP...yukardakı ruzgar santrallerı de bu ortaklık kapsamında..soyledıgınız dogru sayın lucky26
    Germiyandaki bunların değil sadece Çeşme ve alacatidakiler duruyor. Rüzgar sorfunun en iyi yapıldığı yer. Rüzgar iyi olduğundan yarışma amaçlı sörf yapıyorlar.

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Gene yaptı vertuluğunu

5.  Alıntı Originally Posted by kaantarik Yazıyı Oku
    Gider gider b.k gider. Yazıp yazıp kendinizi gazlayın. Bu salak hisseyi tanımayanlar anca böyle gaz yazar!

siz çok tanıyorsunuz hisseyi o yuzden hala burda yazıyorsunuz..uslubunuzda hıc hos degıl..kendı yatırım kararlarınızdakı yanlışları bu şekilde dışa vuruyorsunuz anlaşılan.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6. Ne oldu bugün. Gidiyordu uçuyordu vs vs. Dün yüzde 4 primi görünce aha oldu dediniz. Ama seans sonunda yine olmadığını gördünüz. Rahatladınız mı peki?

7.  Alıntı Originally Posted by kaantarik Yazıyı Oku
    Ne oldu bugün. Gidiyordu uçuyordu vs vs. Dün yüzde 4 primi görünce aha oldu dediniz. Ama seans sonunda yine olmadığını gördünüz. Rahatladınız mı peki?
    gidebılır gıtmeyebılır, oldu olmADI, BUNU KİM DEMİŞ desede temenniden ibarettir...bu hissenin gitmesi iyi değilmi...

8. Benim bu senedi sizden daha iyi tanıdığım kesin. Çıktığı gün daldım. Çok iyi de kâr ettim. Öyle 5'ten falan dalmadım haa karıştırmayın. İlk günden beri de dengesiz olduğunu biliyorum. Şimdi yazılanları okuyunca acı acı düşünüyorum. Yazık diyorum.

Sayfa 148/649 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •