Sayfa 372/649 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Sanfransisko Yazıyı Oku
    Reklam işleri genel müdürü uzunburun gelmiş vertu şakşakçısıdır dikkat edin
    Ben kimseye alın demem, satın demem ,uzak yada yakın olun hiç demem lakin sen bu hisse için pozitif düşünen bana sürekli olarak karalama kampanyası başlattı isen asıl senin yazılarını okuyanların senden huylanması gerek. Ama kimseye akıl verme gibi ne bir haddimiz nede lüksümüz var. Hisseye gelince. Ben umutluyum ve diyorum ki eşşek gibi gidecek. Daha yeni almışım k.v. hedefim var. O bu ay bu fiyatta kalmayacak. Y.T.D.
    Uzun burun gidecek diyorsa gider.
    Nokta...
    Bye bye.

2. Kardeş uzun burun size bir soru sorabilirmiyim?

3.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Kardeş uzun burun size bir soru sorabilirmiyim?
    Tabiki Buyrun?

4. Sizin yazılarınızı az çok okudum taşıdığım trade ettiğim bu senedin forumunda! Yazdıklarınızın birçoğuna katıldım.Bazılarına katılmadım örnek alım satım yaptığınız başka senetleri bu topiğe yazmanız anlamsız ve o sene.d için gel gel yapmak gözümde .yazmayınız lütfen ne yaptıysanız başka senette! Soruma gelince! Duhulunuz üyelik tarihi yani 27.01.2018 gözükmekte! ?Yeni üye oldunuz sanırım ve neden beklediniz buraya üye olmaya bukadar? Forum evet 2017 başı resetlendi,ya da daha önceki ya da diğer nickiniz nedir???Ben sizin yeni üye olduğunuzu düşünmüyorum? Saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Sizin yazılarınızı az çok okudum taşıdığım trade ettiğim bu senedin forumunda! Yazdıklarınızın birçoğuna katıldım.Bazılarına katılmadım örnek alım satım yaptığınız başka senetleri bu topiğe yazmanız anlamsız ve o sene.d için gel gel yapmak gözümde .yazmayınız lütfen ne yaptıysanız başka senette! Soruma gelince! Duhulunuz üyelik tarihi yani 27.01.2018 gözükmekte! ?Yeni üye oldunuz sanırım ve neden beklediniz buraya üye olmaya bukadar? Forum evet 2017 başı resetlendi,ya da daha önceki ya da diğer nickiniz nedir???Ben sizin yeni üye olduğunuzu düşünmüyorum? Saygılar.
    Başka senet yazmam söz. Ben yeni üyeyim ama eskiden beri takip ederim formu. Borsa da ise yeni değilim. Hissenet le de yeni tanışmadım. İşim zaten borsa. Amacım ise kazanmak ve elbette elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Hepsi bundan ibaret.

6. Cevabınız ve ilginize teşekkür saygılar,bol kazançlar.

2,50 stopla incelenebılır. ytd

8. KAFEİN halka arzı ne oldu?Smartiks hangi safhada?Bilançon ne durumda?Teknikmiş!!geçen yılda yaptıkların unutulmadı Spek,Patron,Yönetici huzurlar içinde uyuyun! biz her gün huzur içindeyiz!

Sayfa 372/649 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •