Sayfa 396/649 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Waneta Yazıyı Oku
    Bu kağıt tavan yapmalıydı.en azından 2.50 altında olmamalıydı.daha ne haberi gelecekte bu hisse güzelleşecek
    acsel deki yatırım ortaklığı vertu idi , baktım 534.000 lot metronun takasına geçmiş. zannımca bunlar satılacak.. Gerel deki gibi olmazsa hem vertu yatırımcısı hem de acsel yatırımcısı ihya olur. Cuma günü kapanışla beraber acsel haberi düştü kap a doğalgaz ve petrol aramalarında kullanılacak 1200 ton kapasiteli yeni selüloz (PAC) yatırımı faaliyete geçmiş, şahsi beklentim arsa haberi de önümüzdeki cumaya gelecek .. güzel şeyler olacak YTD

2.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    acsel deki yatırım ortaklığı vertu idi , baktım 534.000 lot metronun takasına geçmiş. zannımca bunlar satılacak.. Gerel deki gibi olmazsa hem vertu yatırımcısı hem de acsel yatırımcısı ihya olur. Cuma günü kapanışla beraber acsel haberi düştü kap a doğalgaz ve petrol aramalarında kullanılacak 1200 ton kapasiteli yeni selüloz (PAC) yatırımı faaliyete geçmiş, şahsi beklentim arsa haberi de önümüzdeki cumaya gelecek .. güzel şeyler olacak YTD
    Hayırlısı ortak metroya geçen lotu bende gördüm lakin hangi kurumdan virmanlanmış onu gorememistim iş cep ücretsiz borsa menusunden hizli takas ta görmustum

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Vertuya gelen haber olumlu etkilemiyor.acselinkini hiç tınlamaz

4.  Alıntı Originally Posted by Waneta Yazıyı Oku
    Vertuya gelen haber olumlu etkilemiyor.acselinkini hiç tınlamaz
    Hem babası (vertu) hem de yavrusu (acsel) kıpraşmaya başladı hayırlısı ☺

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Geçen yıl acseldeydim kağıt %19 yaptı gün içinde öğleden sonra aynı fiyata geri döndü

6. Kafein Yazılım payları 16 Mayıs'tan itibaren Borsa Ana Pazar'ında, A grubunda sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacak

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Sermaye Piyasası Kurulunun 04/05/2018 tarihinde onayladığı izahname çerçevesinde, Borsa Birincil Piyasa'da halka arzı gerçekleştirilen Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.'nin artırılan 7.000.000 TL tutarlı sermayesini temsil eden paylar, Kotasyon Yönergesi'nin 8'inci maddesi uyarınca kota alınarak, 16/05/2018 tarihinden itibaren 4,45 TL/pay baz fiyat ve "KFEIN.E" kodu ile Borsamız Ana Pazar'ında, A grubunda sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 500.000 TL olarak belirlenmiştir.

Payların halka arzına ilişkin izahname ve tasarruf sahiplerine satış duyurusu Kamuyu Aydınlatma Platformunun https://www.kap.org.tr/tr/sirketler/DK adresinde yayınlanmaktadır

7. Sn.Mobiussoros 11 mayısta tüm söylemleriniz gerçekleşti vertu 2.53 kapandı...bundan sonrası için bir öngörünüz varmı..yarın kfein başlıyor..borsa çakılmasına rağmen bizim kağıtta ayakta kaldı...ne hissediyorsunuz vertu için

8. Merhaba evet yine kazıdı satışları py iyi mal Aldılar bence bakalım yarına 2,50 üstünde kalırsa 2,70 ilk direnç orası aşılmalı saygılar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 396/649 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •