Sayfa 402/649 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Akşam akşam yine malmı iteliyorlar millete acaba

2. Eski vertucular bu harekete ne yorum yapıyor

3.  Alıntı Originally Posted by Waneta Yazıyı Oku
    Eski vertucular bu harekete ne yorum yapıyor
    Bu şekilde devam ederse sorun yok, sessizce izlemekte fayda var. 1 çıkıp 3 çakarsa kansız diye bağırırız. Normal şartlarda düşme hevesini terk etmiş gözüküyor.
    YTD

4. Kansız olduğunu gördük zaten

VERTU günlük

6.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Bu şekilde devam ederse sorun yok, sessizce izlemekte fayda var. 1 çıkıp 3 çakarsa kansız diye bağırırız. Normal şartlarda düşme hevesini terk etmiş gözüküyor.
    YTD
    Maliyetin kaç tır?Burası kumar yeri değil yazmışssın!3 yıl önce 2,46 halka açılıp,5,50 gelmiş senedi neden kumar oynar gibi hadi 3 hadi 4 den almazsında 5 li seviyelerden tepeden alıp çoluğunun cocuunun rızkını sokağa atarsın! Suç kimin? beynine tabancamı dayadılar 5 den al diye!! Araştırdınmı hiç ne halt bu senet diye!?Ne oldu???5 den alıp 15 den satacaktın değilmi bu paçavrayı? Nartaval okuma!!! KENDİ DÜŞEN BEBE GİBİ AĞLAMAZ Saygılar!

Yatırım tavsiyesi değildir!
    Son düzenleme : MOBIUSSOROS; 22-05-2018 saat: 03:06.

7.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Maliyetin kaç tır?Burası kumar yeri değil yazmışssın!3 yıl önce 2,46 halka açılıp,5,50 gelmiş senedi neden kumar oynar gibi hadi 3 hadi 4 den almazsında 5 li seviyelerden tepeden alıp çoluğunun cocuunun rızkını sokağa atarsın! Suç kimin? beynine tabancamı dayadılar 5 den al diye!! Araştırdınmı hiç ne halt bu senet diye!?Ne oldu???5 den alıp 15 den satacaktın değilmi bu paçavrayı? Nartaval okuma!!! KENDİ DÜŞEN BEBE GİBİ AĞLAMAZ Saygılar!

Yatırım tavsiyesi değildir!
    Hukuk okudum kardeş, martaval değil. 5 ten aldım 3 ten aldım mevzusu değil anlatmam, anlamak istemezsen bunu yapmak imkansız. Ancak haklısın, senin kadar zeki olamadık. 5 ten satıp 2 den alma tekniğimiz de yok. Araştırmadım, yatırım şirketleri araştırdı bu tekniğini zittiğimin kağıdın, AL dediler aldık. Nitekim fazla verici çıktı kağıt. Herkesin kucağında bir çocuk...
    Bebe gibi ağladığımı kim söyledi?... Tam tersine bizdeki mallara ihtiyaçları varsa sadakam olsun dedim... Sözüm söz!

Önüne gelene hakaret etme, çamur atma zeki çocuk. Benim yazdıklarıma da cevap verme. Benim muhattabım abilerindir. Abilerin gelsin artık buraya, tettikçi brokerler, bankacılar değil, Twitter işportacıları da değil.

YTD

8. Ben kendim iş yaparım abiye mabiye,al diyene sat diyene ihtiyacım olmaz!27 yılı vermişiz tecrübe olarak daha vermeye niyet yok.Sizlere borsacı tavsiyesi kendimizi geliştirelim ve sonra yatırım yapalım.Hayırlı işler.

Yatırım tavsiyesi değilidir.

Sayfa 402/649 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •