Sayfa 404/649 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Senet yükselirken yorum yok! senet düşerken sessizlik dağılıp olumsuz yazanlar çoğalıyor! Sanki birilerine taşıyanların satması için özellikle olumsuz yorumlar yazdırılıyor! Gözlemliyorum 1 değil 3 değil beş değil! Madem elinizde zararda senediniz var yükselirkende yorum yazsanıza! Deyinki örnek alçak spek neden daha önce yükseltmedin beklettin bizi bu kadar daha çok zararımız var daha fazla almalısın falan yazın mesela! Ama yorum yok sıfır1 Enteresan! )) Burada birtek eski taşıyanlardan sn mesutss kardeşimin malını bıkıp satmasına üzülürüm ve üzüldüm gerçekten Umarım zararınızı en kısa sürede telafi edersiniz.Elinde gerçekten uzun yıllar zararına senet taşıdığına inandığım yegane yatırımcı forumdaşım saygılar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Senet yükselirken yorum yok! senet düşerken sessizlik dağılıp olumsuz yazanlar çoğalıyor! Sanki birilerine taşıyanların satması için özellikle olumsuz yorumlar yazdırılıyor! Gözlemliyorum 1 değil 3 değil beş değil! Madem elinizde zararda senediniz var yükselirkende yorum yazsanıza! Deyinki örnek alçak spek neden daha önce yükseltmedin beklettin bizi bu kadar daha çok zararımız var daha fazla almalısın falan yazın mesela! Ama yorum yok sıfır1 Enteresan! )) Burada birtek eski taşıyanlardan sn mesutss kardeşimin malını bıkıp satmasına üzülürüm ve üzüldüm gerçekten Umarım zararınızı en kısa sürede telafi edersiniz.Elinde gerçekten uzun yıllar zararına senet taşıdığına inandığım yegane yatırımcı forumdaşım saygılar.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Tam tersi de olabilir Oh oh ne güzel uçuyor, kaçıyor diye buraya KY çekip kucağa mal bırakma gibi... Ani çok çok yaşandığı için....
    Yükseliş teyit olsun yazarız bişeyler... Ancak ne zaman olumlu olumlu yazıp buraya doluşulduğu zaman - %6 lar havada uçuşuyor.
    YTD: Tavsiye Değildir, düpedüz laklaktır. Kimseyi de ciddiye almayınız derim ben

3. MOBIUS yorumuna sonuna kadar katılıyorum geçen hafta hisse düşerken takaslara bakın bu bir oyun demiştim birileri resmen hisse düşsün diye kötü yorum yapıyor bende fark ettim şu an tüm hisse senetleri arasında bu kadar güçlü duran başka bir senet daha göremiyorum altları sürekli boş üstler dolu ve hergün mal alıyor hedefi kestiremiyorum ama en az 2 tavan yapmadan bu iş bitmez hissede çok büyük bir operasyonda olabilir zaten ederide var Ben ce bu senenin hisse si olabir.saygılar

4. Ben bugun çıktım kalanlar yolu açık olsun.çorba kaynadı en azından..

5.  Alıntı Originally Posted by Waneta Yazıyı Oku
    Ben bugun çıktım kalanlar yolu açık olsun.çorba kaynadı en azından..
    Hayırlısı olsun.Bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Waneta Yazıyı Oku
    Ben bugun çıktım kalanlar yolu açık olsun.çorba kaynadı en azından..
    Hayırlı olsun.

7. Spek ilk kez seni kutluyorum geçen yılki rallide canımıza okudun oysa bugün bu havada hisseyi sağlam tuttun dediğim gibi al satçı değilim nereye gider gitmez buradayım.Herkese hayırlı Ramazan’lar.

8. Aynen katılıyorum. Ancak beklemeye devam. Henüz kayıplar telafi olmadı. Temennimiz hareketin devamı.
    Ytd
     Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    Spek ilk kez seni kutluyorum geçen yılki rallide canımıza okudun oysa bugün bu havada hisseyi sağlam tuttun dediğim gibi al satçı değilim nereye gider gitmez buradayım.Herkese hayırlı Ramazan�lar.
    MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 404/649 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •