Sayfa 422/649 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Dobur elektrikleri kesti darısı vertuya ama o akşam almayı seviyor
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Hissenin tavrından 3 leri tekrar test etmek istediğini sezinliyorum

3. Adam dün 3,30 dan alıyordu korkarak endekste buna ne güzel fırsat verdi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. İşinize karışmak gibi olmasın ama 2.30 lu seviyelerden 6 lara gitmiş oralardanda geri dönmüş kagıt için bunları söylemeniz oldukça manidar. Bu tip söylemlerinizi onlarca kişi okuyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Saglamci Yazıyı Oku
    İşinize karışmak gibi olmasın ama 2.30 lu seviyelerden 6 lara gitmiş oralardanda geri dönmüş kagıt için bunları söylemeniz oldukça manidar. Bu tip söylemlerinizi onlarca kişi okuyor.
    Asla yönlendirme olmasın.Ben 3.60 dan vermedim.Patronun maliyeti 3.28 de burası borsa ama gittim 3.35 de nakite geçtim.suan 3.35 de

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

6. Dün avtur iki kere denedi 1.52 tam kırdı 1.54 yapisti derken adam geri vereceğini anladım.1.5 2 verdim.Bazen şans hissesi ama gözüm burda olacak patron aldı bu fiyattan ne olacak merak ediyorum

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

7. Günün pastası var mı ?

8. pasta olsa nolcek adamlar güya garanti yatırımdan patron alışı gösterip tacirler iş yatırım ve bilumum kurumlardan her fiyattan geçirmeye devam ediyorlar! siz de almışssınız 5ayda % 200 prim yapan senedi hala alım falan önermediğiniz kalmış! adamlar her tepki yükselişine malı çakmaya devam gördüğüm amatör ky ye saygılar!

Yatırım tavsiyesi değildir!

Sayfa 422/649 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •