Sayfa 429/649 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Ben de bir haftadır takipdeyim. Ortak alışı çok fazla. 3 lerden alayım dedim ama fırsatım olmadi. Paranın çoğu ERBOS ta

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bugünkü garanın alışıda zannedersem patronun . alım haberi yarın sabah kap a düşer zannedersem

garan 2 gün daha alıma devam ederse tadndan yenmez haftayada bürüt takastan kurtuluyor

yazdıklarım asla al tut sat tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    bugünkü garanın alışıda zannedersem patronun . alım haberi yarın sabah kap a düşer zannedersem

garan 2 gün daha alıma devam ederse tadndan yenmez haftayada bürüt takastan kurtuluyor

yazdıklarım asla al tut sat tavsiyesi değildir

10.10.2018 tarihinde Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,99-3,10 TL fiyat aralığından 167,757 adet alış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 10.10.2018 tarihi itibariyle %9,37 sınırına ulaşmıştır. Verusa Holding A.Ş.’nin sahip olduğu %62,59 oranındaki paylar da ortaklığımızla birlikte hareket etmektedir. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

3. satış kademeleri çok dolu bugün patron alışıda yok . 3 lerden alanlar karını realize ediyor anlaşılan bende realize oldum kalanlara bol kazançlar ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    Teşekkürler . Malda bir süre daha devam. Lotlar sayılıyor, kağıtlar baştan dağıtılıyor.

Risk almayan kazanamaz

6.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    Aylik şeklinde paylaşır mısınız lütfen

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Aylik şeklinde paylaşır mısınız lütfen

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekranı kapadım matrıx te unutmaz isem yarın sabah atarım

Sayfa 429/649 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları