Sayfa 434/649 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Kağıt 6 hareketini yaparken tacirler topluyordu. Sonra tacirler topladıklarını satınca hisse 3 e düştü. Ama 3 e düşmesine rağmen tacirlerin topladıklarından daha fazla hisseye sahip olmuş görünüyorlar. Gayet ilginç.

2.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Kağıt 6 hareketini yaparken tacirler topluyordu. Sonra tacirler topladıklarını satınca hisse 3 e düştü. Ama 3 e düşmesine rağmen tacirlerin topladıklarından daha fazla hisseye sahip olmuş görünüyorlar. Gayet ilginç.

kap a yaptıkları bildirimde hıssenin % 72 sine sahip oldu patronlar belkide danişiklı dövüştür kimbilir

3. 3 günde mallarına kavuştular öyle parça parça alsalardı her gün şu kadar aldık diye haber yapacaklardı kimse satmayacaktı

temiz iş çıkarmışlar hüüüüp cebe 3 günde 3.30 ortalamayla bi dünya mal ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    3 günde mallarına kavuştular öyle parça parça alsalardı her gün şu kadar aldık diye haber yapacaklardı kimse satmayacaktı

temiz iş çıkarmışlar hüüüüp cebe 3 günde 3.30 ortalamayla bi dünya mal ytd.
    Siz böyle yazınca aklıma o "mallar" ödünç mü alınmıştı acaba diye gelmedi değil.

5. Güzel sat al yaptılar yine verdiler ky nin beynine! 2 maliyetli 40 bin lot hissemizi 5,50 ortalama satmıştık! Bugün al sat sat alllar ile 3,35 maliyet ile 11 bim lot alım ile tekrar geri geldik spek amca! ) ne oyanttık seni bugün be bana verip benden aldın hep )aşağı biraz daha sürde mallanalım daha!

Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Siz böyle yazınca aklıma o "mallar" ödünç mü alınmıştı acaba diye gelmedi değil.
    Patron için bildik amca fonları ilk önce a1 ,ak yatırım ,sonra vakıf sonra tacirden ortalama 2,20-3,50 ARALIĞINDAN topladı! 5,90 ortalam metroda duran patronun malını çıkmasını sağladılar! (950 bin lot)piyasaya! sonra tacir in yine kendi başka kurumlardan alıp tacire tahtadan devedilen mallar tacirden granti yat a (patrona)topluca devir oldu tahtadan patrona! o sıra 5,50,6 dan ky ye itelenen 1 mio lot malda 3,50-4 bandından geri alındı iyi iş değilmi! )

7.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Güzel sat al yaptılar yine verdiler ky nin beynine! 2 maliyetli 40 bin lot hissemizi 5,50 ortalama satmıştık! Bugün al sat sat alllar ile 3,35 maliyet ile 11 bim lot alım ile tekrar geri geldik spek amca! ) ne oyanttık seni bugün be bana verip benden aldın hep )aşağı biraz daha sürde mallanalım daha!

öne alıyorum tahta yapıcının gözüne sokmaya yoksa başka bir nedeni yok saygılar

8. Haydi vertu bir tavan yap millet ne oldu desin yap bir güzellik dostum .Spek aranizdaysa para lazım bana

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 434/649 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •