Sayfa 479/484 İlkİlk ... 379429469477478479480481 ... SonSon
Arama sonucu : 3870 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: VERTU Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. İyi hisse iyi para bunun gibi çöp poşeti anca bu fiyata işlem görür. Bu fiyata bile Çok Pahalısın adi kağıt. Anca yerinde sayarsın.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Temettüsünü alayımda ortaklığımı arttırayım sırf speğe inat olsun. Ver aşağa daha çok alalım temettüyü.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Bana giren girmiş bu saatten sonra verecek lotum kalmadı. Bundan sonrada baskılayıp topladıklarınız size girsin.

4. En zor tahta tipi patron tahtaları. Hiç bir olumlu gelişmeye tepki vermez çünkü tahtayı onlar veya adamları yapar. Gerekirse senelerce surundururler, çok örnekleri var bistte, zaman kavramları yoktur. Portföylerde bu tip hisseleri sınırlı oranlarda tutmakta fayda var.

5. Daha kaç ay top çevireceksiniz bakalım. Böyle saçmalık olmaz adamların tahta yapacak parası yok anlaşılan fakirlik parçadan akıyor.

6. Veriler iyi olsada , aç gözlü aile şirketlerinde , her şey patronun iki dudağı arasından çıkacak söze kalıyor

7. Kademelervboş zaman zaman kalın lotlar yazılıp alınıyor , tahta yapacak karakterleri yok bence ,

8. Adıma sabırla bekleyeceğim pes etmek yok bu it yüzünden ne fırsatlar kaçırdım

Sayfa 479/484 İlkİlk ... 379429469477478479480481 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •