Sayfa 479/649 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. En zor tahta tipi patron tahtaları. Hiç bir olumlu gelişmeye tepki vermez çünkü tahtayı onlar veya adamları yapar. Gerekirse senelerce surundururler, çok örnekleri var bistte, zaman kavramları yoktur. Portföylerde bu tip hisseleri sınırlı oranlarda tutmakta fayda var.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Daha kaç ay top çevireceksiniz bakalım. Böyle saçmalık olmaz adamların tahta yapacak parası yok anlaşılan fakirlik parçadan akıyor.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Veriler iyi olsada , aç gözlü aile şirketlerinde , her şey patronun iki dudağı arasından çıkacak söze kalıyor

4. Kademelervboş zaman zaman kalın lotlar yazılıp alınıyor , tahta yapacak karakterleri yok bence ,

5. Adıma sabırla bekleyeceğim pes etmek yok bu it yüzünden ne fırsatlar kaçırdım

6. Piyasa iyinsen biraz daha kendinalışlarına vererek düşürmeye devam et ben 3,22 kadar bekliyorum

7. 3.24 , ha gayret !!!

8. Hani manipülasyon suçtu bu tahtada kralı yapılıyor. Bedava fiyattan silkeleme yapılıyor. Düşmesi için ortada bir neden yok. Her şey yasal. Vertuya enda hakkında 2 mail attım cevap bile vermediler. Yükselen doğalgaz fiyatlarının yarattığı rekabet avantajını nereye koyacaksın bakalım adi kağıt.

Sayfa 479/649 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •