Sayfa 5/649 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 33 - 40 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    Özet Bilgi
    İştirakimiz Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.?nin Halka Açılma Sürecine İlişkin Şirket Yönetim Kurulu Kararı Hakkında
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Şirketimizin %39 pay oranı ile iştiraki konumundaki Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Halka Açılma Sürecine ilişkin olarak 01.03.2017 tarihli toplantısında özetle;

Şirketin 29.09.2016 tarih ve 2016/07 sayılı Yönetim Kurulu kararı çerçevesinde; çıkarılmış/ödenmiş sermayesinin 8.100.000 TL'den 10.725.000 TL'ye yükseltilmesi dolayısıyla ihraç edilecek 2.625.000 TL ve mevcut ortaklardan Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin sahip olduğu 2.625.000 TL olmak üzere toplam 5.250.000 TL nominal değerli payların halka arzına ilişkin olarak BİST ve SPK'ya yaptığı başvurusunun;

SPK'nın II-5.1 Sayılı İzahname ve İhraç Belgesi Tebliği'nin 11. Maddesine göre, mevcut izahnamede yer alan 30.09.2016 tarihli mali tablolar göre öngörülen satış süresinin 01.03.2017 olduğu dikkate alınarak, 31.12.2016 tarihli Finansal Mali Tabloların Bağımsız Denetimden geçmesini takiben sözkonusu tablolara göre yeniden değerlendirilmek üzere ertelenmesine,

Konu ile ilgili olarak gerekli başvuruların yapılması konusunda Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş'ye bilgi verilmesine,

Oybirliği ile karar vermiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.
    Kafeinin halka arzi iptal olmus anladigim kadariyla. Öyleyse eger kotu haber

Halka arz iptal değil.12 aylıklar tekrar gözden geçirilecek ve sanırım yeniden arz fiyatı belirlenecek.
    bu hisseyi 3.14 den alıp 4.90 satanlardanım ve tekrar poz.aldım bu sefer satış hedefim 6.00 ve üzeri.
    bu tür hisseler endeksle gitmez. bol kazançlar.
    yat.tavsiyesi değildir

3. Bi gitti bi daha yok

Alıntı Originally Posted by MİKRO Yazıyı Oku
    Bi gitti bi daha yok
    bence var :-) ben yatırımcıyım.

5. Evet sanırım bir 3 ay kadar ileride halka arz edilecek lakin bu arz bence büyük bir arz değil. Yani vertu nun finansallarini ziplaticak bir arz gibi gelmedi gozume. Ben daha çok enerji ve bilişim sektörleriyle ilgilenmesiyle ilgiliyim ki bu sektorler ulkenin geleceginde soz sahibi olacak sektorler ve bir de temettü verimiyle. Umarim temettü vermeyi bir gelenek haline getirirde biz de gönül rahatlığıyla yatırım yaptığımızı düşünürüz. Yeni halka açılmış bir şirket lakin ben de güven uyandırdı umarım yanılmam. Tum paydaşlara bol kazançlar ...

6. Halka arz etseler talep gelecek hangi durum var kar şirketin 3/1düşmüş erteleme yerine hiç yapmadan devam etseler de zahmet etmeseler tekrar tekrar yaz çiz fiyat belirle ki fiyatı daha aşağı çekecekler gibi beklenenden kar az gelince böyle mi olur hiç zahmete gerek yok bence küllü iptal edin rahatlayin fikrada dediği gibi ben borcumu odeyemeyecegim sabaha kadar sen düşün diye biten fıkra gibi olmus

arkadaşlar ulaşabildiğim bilgiler olursa dürüstçe paylaşacağım.yeterki vıdı vıdı sayfasına dönüşmeyelim.
    bazı kağıtların sayfalarına bakıyorum hakaret küfür gırla gidiyor.
    vertu da gelecek bence iyi.diğer 2 kağıdına ne yaptıysa bunada yapacaktır.önemli olan yatırımcı olabilmektir
    yat.tav.değildir.
    HAYIR LI KAZANÇLAR

Özellikle kafein yazılımı biraz daha süsleyecekler sanıyorum.% 276 büyümeyle ilk 100 de .
    ben arz ı na katılıcam.en kötü% 100 yapıyor.diğer kağıtlarında ne yaptılarsa buda öyle olcak.
    yat.tav.değildir
    HAYIR LI KAZANÇLAR

Sayfa 5/649 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •