Sayfa 502/649 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yoğun yabancı alımı görünüyor. Yeterli toplama olmadığından ortak satışı olmuş olabilir. Hissemize güvenelim. Emsallerinin üzerinde iyi bir firma kanaatimce.
     Alıntı Originally Posted by Gün57 Yazıyı Oku
    Maliyet 6.70

2. Teşekkürler

Bakın iyi niyetle bir şeyler anlatmaya çalışıyorum...temel analiz bu senetlerde bir yere kadar..genel manada asla paçal yapmayın yani maliyet düşürmeye kalkmayın...batmanın garanti yoludur...onun için stop lose koyuyoruz zaten ...inerken almak değil işlerin kötü olduğunu görüp stop olmak lazım...çünkü hiçbirimiz müneccim değiliz...senetin nereye kadar ineceğini asla bilemeyiz...benim tecrübem bunu gösterir.

4. Sn.trendtakipçisi; iyi niyetinizden şüphemiz yok elbette. Ancak maliyet düşürme gibi bir hevesimiz de yok. Bu düşüş gerçekten inanılmazdı. Bir miktar tepki vereceğini ümit ediyor en azından 6.50-7.00 bandına gelebileceğini değerlendiriyorum. Sonra hedef yukarı olabilir. Neden 10.00 üzeri olmasın ? Beklentiler alınıp satılıyor.

5. Bu arada temel analiz gibi kavramlara pek itibar etmiyorum. Beklentim olan seviyelere geldiğinde satar geçerim. Sattıktan sonra sattığım fiyatın çok üstüne çıkması beni ilgilendirmez. Maliyetim 5.2680 TL. Hedefim 8.25 ve az üzeri olabilir. Olursa güzel olur.
    Asla yatırım tavsiyesi de değildir.

6. Mâdem toplamak istiyordu namuslu patron..
    Niye göt sallıyordu yıllardır
    Basıp götürseydi..
    Niye yabancının alımına göz yumdu hergün..
    Hub gibi tavan veya yzde 5..10 luk artışlarla götürseydi de kaptırmasaydı yabancıya..
    Şikayet edeceğim namuslu patronu

7. Sorum sizeydi
    Livehuman

8. Yabancı ile anlaşma olabilir mi ? Patronlara güven olmaz. Yabancı ile birlikte ortak hareket kararı almış olabilir. Bekleyip göreceğiz. Son haftada yapılan operasyon belki de silkeleme harekatıdır. İnsanları dökerek kazanıyorlar. Umarım kaybeden kendileri olur. Şikayet etmekte haklısınız.
     Alıntı Originally Posted by Dgate Yazıyı Oku
    Mâdem toplamak istiyordu namuslu patron..
    Niye göt sallıyordu yıllardır
    Basıp götürseydi..
    Niye yabancının alımına göz yumdu hergün..
    Hub gibi tavan veya yzde 5..10 luk artışlarla götürseydi de kaptırmasaydı yabancıya..
    Şikayet edeceğim namuslu patronu

Sayfa 502/649 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •