Sayfa 512/649 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bugün satış tarafında yatırım finans ve bir miktarda deustche vardı, yatırımdan gelen satışlarda muhtemelen yabancı satışıdır.
    Bugün şirket 50 bin lot daha almış 4,17-4,19 aralığından verusa bu fiyatlardan malına sahip çıkarım mesajı veriyor gibi.
    Şuan mevcut duruma baktığımda olumsuzluklar şunlar: idlib, coronavirüs ve devam eden satış baskısı...
    Olumlu tek durum, şirketin pay alımları... Buna ilaveten şirketin elden çıkardığı yatırımları sonucu oluşan nakitin nasıl kullanılacağıyla ilgili, yeni bir yatırım haberi gelebilir... Bunun dışında enda enerjinin halka arzı da diğer olası beklenti.
    Yatırım yapmadan önce bütün bunları iyice ölçüp tartıp karar vermek gerek.
    Mevcut haliyle 2019 karına baktığımızda 31 milyon civarı bir kar var ve bu da yaklaşık pay başına 60 kuruş kadar yapıyor... 2020 ilk çeyrekte bu karlılığı koruyup bir miktarda artış olursa piyasa ekstra olağanüstü bir olumsuzluk olmadığı taktirde bu oranları fiyatlar diye düşünüyorum.
    Bugün 12 aylık bilançoyu biraz daha detaylı incelemeyi düşünüyorum. Belki de ilk fırsatta zarar çok çok daha büyümeden vedalaşırım. Dilerim hepimiz tez vakitte zarardan kurtuluruz. Bol kazançlar.
    Y. T. D

2. Mevcut durumda alınmış hisselerin çoğunun maliyetleri 4.25 - 8.00 arasında görünüyor.
    Bu fiyatlara düşürmenin ne anlamı var ?
    Viop bugün -1.50 düşüşle başladı. Her geçen gün kötüye gidiyor. Bir tepki versin istiyorum.

3. Kalın sağlıcakla
    Hoşçakalın

4. Sayın Livehuman vedalaştınız galiba, hakkınızda hayırlısı olsun. Her gün paramız biraz daha eriyor...

5. Dünkü alımlar ünlü menkul üzerinden, bugünde ünlü memkul üzerinden alım yapılmış gün sonu alım haberi gelir sanırım. Bunca desteğe rağmen ciddi bir satış baskısı var ve düşüş durmuyor....
    Y. T. D

6. Sayın ay_yıldız 4.15 fiyat ile vedalaştım. 98.000 zararım var. 88.000 lot almıştım. Endeks 100.000 altına gidiyor ve 88.000 altını da görebilir. Belki de panik yaptım. Sağlık olsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by ay_yıldız Yazıyı Oku
    Sayın Livehuman vedalaştınız galiba, hakkınızda hayırlısı olsun. Her gün paramız biraz daha eriyor...

7. 4,01 i gördü ve gün daha bitmedi... Şimdilik 10 binden fazla zarardan kar etmişsiniz. Düşüş durmuyor, bugün son baktığımda ünlü menkulden 125 bin üstü alım vardı, bu alım olmasaydı düşüşü çok çok daha keskin olurdu. Şuan verusa 'nın alımı dışında olumlu bir şey yok. O alımlarda düşüşü durduramıyor, sadece düşüşün şiddetini azaltıyor. Paramız her gün erimeye devam ediyor.

8. Ünlü menkulün alımları en son 289 bindi... Umalım ki devam etsin bu alımlar.

Sayfa 512/649 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •