Sayfa 545/649 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Valla ben küçük ortağımda seni tahmin edemiyorum ��

ortak ortaktır abi azı çoğu olmaz bizi beğenmezlerse

bizde gider rakip firmadan içeriz

2. hastane tamamda kahvediyarıı yatırımı ,,pek içime sindi diyemiyecem ..tabiki geleceğe yatırım olarak algılanabilir.Fakat NEREDEYSE SON BİR senedir bitik oLAN bir sektöre yatırım yapmak kocaman bir ? şu an aramızdan kaç kişi böyle bir sektöre para bağlar ,yani biri gelse şurada bir kahve diyarı bayiliğim var gel çokta ucuza seni ortak edecem dese kaçımız ortak oluruz ? BU şirketin, yani kahve diyarının 12 aylık bilançosu nasıl gelecektir .tahmini olan arkadaş varmıdır ..hastane tamam yazılım firmaları tamam PAMUKOVA TAMAM bomanti tamam, hepsi okey fakat kahve diyarı ???kahve diyarının 12 aylık bilançonun kallavi bir zarar yazmadığının garantisi varmıdır , gelirse ,işte o zaman yeni pamel eski bomantiden gelecek olan değerlemedende olsa ,12 aylık bilançodaki kar miktarı biraz geri gidebilir..
    Son düzenleme : alpcan1; 11-12-2020 saat: 22:37.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Adamlar ticaretin kralını yapıyorlar. Pandemiden dolayı değerinin altına düşen firmaları yok pahasına alıyorlar. Bu pandemi biraz daha uzarsa dünya genelinde ne şirketler el değiştirecek kim bilir. Satılmaz denilen şirketler bankalar holdingler bedavadan biraz pahalı şu an. Her kriz bir fırsattır sözünü hatırlatmak isterim. Bunuda başarıyor VERTU muz. Maşallah diyelim.
     Alıntı Originally Posted by alpcan1 Yazıyı Oku
    hastane tamamda kahve dünyası yatırımı ,,pek içime sindi diyemiyecem ..tabiki geleceğe yatırım olarak algılanabilir.Fakat NEREDEYSE SON BİR senedir bitik oLAN bir sektöre yatırım yapmak kocaman bir ? şu an aramızdan kaç kişi böyle bir sektöre para bağlar ,yani biri gelse şurada bir kahve dünyası bayiliğim var gel çokta ucuza seni ortak edecem dese kaçımız ortak oluruz ? BU şirketin, yani kahve dünyasının 12 aylık bilançosu nasıl gelecektir .tahmini olan arkadaş varmıdır ..hastane tamam yazılım firmaları tamam PAMUKOVA TAMAM bomanti tamam, hepsi okey fakat kahve dünyası ???kahve dünyasınını 12 aylık bilançonun kallavi bir zarar yazmadığının garantisi varmıdır , gelirse ,işte o zaman yeni pamel eski bomantiden gelecek olan değerlemedende olsa ,12 aylık bilançodaki kar miktarı biraz geri gidebilir..
    SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Köfteci Hünkar, Nur ve Hale pastaneleri, Kahve Diyarı ortağı, Özel Akhisar Hastanesi’nin sahibi ve Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdurrahman Yılmaz ile girişimcilik öyküsünü konuştuk. Hayallerine hep bir hedef koyan ve onlar için her zaman adım atmaktan kaçınmayan birisi Abdurrahman Yılmaz..

kısacası abdurrahman yılmaz akhisar sanayi veticaret odası başkanı ve kahve diyarı ve akhisardaki hastanenin sahibiymiş kendileri ve şirket abdurrahman beyin hastanesine ve yine sahip olduğu kahve diyarına ortak olmuştur

5.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Adamlar ticaretin kralını yapıyorlar. Pandemiden dolayı değerinin altına düşen firmaları yok pahasına alıyorlar. Bu pandemi biraz daha uzarsa dünya genelinde ne şirketler el değiştirecek kim bilir. Satılmaz denilen şirketler bankalar holdingler bedavadan biraz pahalı şu an. Her kriz bir fırsattır sözünü hatırlatmak isterim. Bunuda başarıyor VERTU muz. Maşallah diyelim.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ticareti iyi yaptıklarını bende söyledim geçmiş sayfalarda ,,deli kar yazıyorlar .değerlemelerden de olsa.
    benim burda sorduğum şey çok basit bir şey bu ortamda kaçımız bu sektöre para yatırırız ...

neyse borsada 9 larda işlem görürken 1.6 tlden bomantinin hissesini alan patronlardan daha iyi bilecek değiliz bu işi deyip kapatayım bu konuyu en iyisi..

6.  Alıntı Originally Posted by alpcan1 Yazıyı Oku
    ticareti iyi yaptıklarını bende söyledim geçmiş sayfalarda ,,deli kar yazıyorlar .değerlemelerden de olsa.
    benim burda sorduğum şey çok basit bir şey bu ortamda kaçımız bu sektöre para yatırırız ...

bu arada bu firmanın senetlerini bende taşımaktayım..
    sen an'ı yaşıyorsun adamlar geleceği yaşıyor

o mantıkla gidersen kurdukları oyun yazılım şirketi şuan ne oyun satıyor ne kar yazıyor

bu sene zarar edecek diye yatırım yapılmaz mı bu hep böyle devam etmiyecek elbet

7.  Alıntı Originally Posted by alpcan1 Yazıyı Oku

neyse borsada 9 larda işlem görürken 1.6 tlden bomantinin hissesini alan patronlardan daha iyi bilecek değiliz bu işi deyip kapatayım bu konuyu en iyisi..
    Sayın alpcan1 @

borsanında kurallarından biridir herkes mal satarken sen alacaksın,herkes alırken sen satacaksın
    birde bir malı alırkende kazanacaksın şimdi pandemi var diye böyle ölü fiyatına alınmıştır ,pandami bitince sen bir mahalla kahvehanesinin bile bu fiyata yanına yaklaşamazsın yapılan iş harikadır ,ben şahsen bu ortamda kapalı olsa bile bu fiyata alırım bu şirketi
    birde adamların alımlarına dikkat et PAMEL i kaça aldılar şimdi kaç lira

8. Vay anasını bir anda kahve diyarına ve bir hastaneye ortak olduğumu öğrendim. Hayırlı uğurlu olsun hepimize. Diğer hisselerde bir Kap gelsede havamız değişse diye yanıp, utuşurken. Şirketin hızına yetişemiyoruz burda
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 545/649 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •