Sayfa 562/649 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Halka arzların 2.çeyrek bilançosuna yetişmesi gerekiyor ki, yılın 2.yarısında bombalar patlasın . Eğer yetişirse 3 haneli rakamlardan zerre kadar şüphe duymuyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Halka arzların 2.çeyrek bilançosuna yetişmesi gerekiyor ki, yılın 2.yarısında bombalar patlasın . Eğer yetişirse 3 haneli rakamlardan zerre kadar şüphe duymuyorum.
    3 un 1 olsa raziyiz

3. Yavrum kemik...
    Yatırım tavsiyesi değildir..

4. Fenerbahçeli 3 un 1 olsa raziyiz diye yazmış ama bu Enda Enerji kapı ,benim yukarıda bahsettiğim beklentimi kuvvetlendirdi .2.çeyreğe yetişmez ise halka arzlar , yaz aylarını biraz hareketsiz geçiririz hepsi bu kadar . Moralinizi bozmayın , daha çok uzun yolumuz var .. Yavrum Vertu be

5. Ne oldu da şerefliler bu kadar satıyonuz?

6. Dün akşam gelen kap ın olumsuz neticesi .. 3-4 ayı gözden çıkarmak gerekebilir. Bu arada bilançoyu çok merak ediyorum. Umarım güzel bi şey gelir.

7.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Dün akşam gelen kap ın olumsuz neticesi .. 3-4 ayı gözden çıkarmak gerekebilir. Bu arada bilançoyu çok merak ediyorum. Umarım güzel bi şey gelir.
    Bilanço güzel gelecekse pay satışını bilançodan sonra yapsaydı daha iyi olmazmıydı onların açısından. Bilançodan önce satışı yspmaları sanki bilanço beklendiği gibi yüksek gelmeyecek endişesi uyandırıyor bende. İnşallah yanılıyordum.

8.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Bilanço güzel gelecekse pay satışını bilançodan sonra yapsaydı daha iyi olmazmıydı onların açısından. Bilançodan önce satışı yspmaları sanki bilanço beklendiği gibi yüksek gelmeyecek endişesi uyandırıyor bende. İnşallah yanılıyordum.
    Bilanço güzel gelecek demedim , umarım güzel gelir dedim . Teorik olarak şu söylenebilir; bilançosu güzel gelecek kağıdın haberini içerden alırlar zaten ve böyle süründürmezler . Ancak bu yorumu yapmak için de çok erken ,içinde bulunduğumuz gün Mart ın değil de Nisan ın son günü olsaydı aynı endişeyi ben de yaşardım .Dolayısıyle şu anbu konuda herhangi bir yorum yapmak doğru olmaz.
    İndikatörler açısından bakacak olursak ; CCI , dün aşırı satım bölgesine girdi , bu düşüşün bir süre daha devam edebileceğini gösteriyor.
    Momentum , en son Cuma günü aşırı satım bölgesine girmişti , bu da düşüşün bir süre daha devam edebileceğini teyit ediyor.
    RSI, aşırı alım ya da satım bölgesinde değil. En son Martbaşında 70 seviyesini aşağı yönde kesmiş ve olası bir sat sinyali vermişti.
    MACD de ,Mart ın ilk haftasında hareketli ortalamasını aşağıya kesmişti. Stokastiğin de hareketli ortalamasını aşağıya kesmiş olması da artık teyidin teyidi anlamına geliyor. Velhasıl , kısa vadede durum iç açıcı değil !
    Ama bildiğiniz gibi , mesela bir kap düşer 1 halk arz başvuru tarihi vs bildirilir ,ortalamalar yukarı keser trend değişir bilemeyiz.
    Ama hiç bir haber akışı olmaksızın kısa vadede göreceğimiz trendin aşağı yönlü olacağı belli teknik açıdan .

Sayfa 562/649 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •