Sayfa 570/649 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Aylardır takip ediyorum sayfayı, yukarı hareketlenmeler başlayana kadar çıt çıkmıyordu kimseden, hatta düşerken bile demek ki küçük yatırımcı çok yok hissede falan diye geyik yapıyordu tecrübeliler, iki yukarı hareket oldu hemen ortalık alevlendi, şirketin karlılığı çok çok iyi, f/k oranı çok düşük özellikle sektöre göre, pd/dd desen aynı, grafiğe bakınca ise düşüş trendi olan bir hisseydi trendi kırdı ve kuvvetli bir direnç olan 31.76 seviyesini kıramadı , aşağı yöneldi, sonra kuvvetli bir destek olan 27.14 seviyesini gördü ve yönünü yukarı çevirdi, yani 14.04.2021 den bu yana yaptığı %35 lik yükselişin düzeltmesini %15 düzeltmesini yapması gayet normal. Artık yükseliş trendinde olduğunu düşünüyorum. Profesyonel yatırımcı zaten bilanço haberiyle almazdı, aksine bilanço öncesinde alır sonrasında kar satışı yapardı hakeza öyle de oldu. Yanlış anlaşılmasın bilanço haberiyle alanlara kötü bir şey söylemiyorum zira bende o seviyelerden aldım ama benim içim rahat, çünkü 3 vakte kadar hakkını verir bir yükseliş göreceğimizi düşünüyorum. Teknik analize bakıldığında şunu çok rahat söyleyebilirim ki hisse çok kaliteli hareket ediyor. Kalitesiz patron hissesi diye yazanlardan ricam GLRYH gibi GLYO gibi hisselere bir göz gezdirsin, sonra bu hisseyi eleştirdikleri için pişman olacaklardır.

Yatırım tavsiyesi değildir. Bir aceminin analiz ve yorumudur.

2.  Alıntı Originally Posted by letkom Yazıyı Oku
    Aylardır takip ediyorum sayfayı, yukarı hareketlenmeler başlayana kadar çıt çıkmıyordu kimseden, hatta düşerken bile demek ki küçük yatırımcı çok yok hissede falan diye geyik yapıyordu tecrübeliler, iki yukarı hareket oldu hemen ortalık alevlendi, şirketin karlılığı çok çok iyi, f/k oranı çok düşük özellikle sektöre göre, pd/dd desen aynı, grafiğe bakınca ise düşüş trendi olan bir hisseydi trendi kırdı ve kuvvetli bir direnç olan 31.76 seviyesini kıramadı , aşağı yöneldi, sonra kuvvetli bir destek olan 27.14 seviyesini gördü ve yönünü yukarı çevirdi, yani 14.04.2021 den bu yana yaptığı %35 lik yükselişin düzeltmesini %15 düzeltmesini yapması gayet normal. Artık yükseliş trendinde olduğunu düşünüyorum. Profesyonel yatırımcı zaten bilanço haberiyle almazdı, aksine bilanço öncesinde alır sonrasında kar satışı yapardı hakeza öyle de oldu. Yanlış anlaşılmasın bilanço haberiyle alanlara kötü bir şey söylemiyorum zira bende o seviyelerden aldım ama benim içim rahat, çünkü 3 vakte kadar hakkını verir bir yükseliş göreceğimizi düşünüyorum. Teknik analize bakıldığında şunu çok rahat söyleyebilirim ki hisse çok kaliteli hareket ediyor. Kalitesiz patron hissesi diye yazanlardan ricam GLRYH gibi GLYO gibi hisselere bir göz gezdirsin, sonra bu hisseyi eleştirdikleri için pişman olacaklardır.

Yatırım tavsiyesi değildir. Bir aceminin analiz ve yorumudur.
    Sasa çelebi ve Hektas da gördük hocam. Kalitesiz ve adice işlem yapıldı , adiceydi yaptığı patronun. Gereksiz avukatlığa gerek yok,yapılan adilikti. Muhteşem kar açıkla tavan yap, hisse boşalt... Namus anlayışı değişti milletin

3. Hisse uçar gider o başka konu,finansallari iyi. Ama koca şirketin yatırımci ilişkilerine ulasamiyorsun . Hissenin potansiyelli olmasi yapilan adiligin üstünü örtmez.

4. Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Takip edilecek noktalar 29.5, 30.4 ve 31.60. buraları kirarsa güzel olur İnşallah

6. Su yapılan aleni orman çocukluğu değil mi ? Memlekette cidden her şey tuhaf

7. Dünden sonra al sata başladım yapacak bşi yok , belli ediyor kendini çünkü. Vertu böyle maalesef ..

8. hisse radarima girdi bakalim..

Sayfa 570/649 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •