Sayfa 578/578 İlkİlk ... 78478528568576577578
Arama sonucu : 4624 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. an itibarıyla ortak oldum 27,10 kırarsa bugün güzel hareket gelebilir
    ytd deli saçmasıdır

2.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    an itibarıyla ortak oldum 27,10 kırarsa bugün güzel hareket gelebilir
    Böyle giderse siz aldım dediğinizde topukları yağlayıp kaçacağım.

3. Evet şimdi uzun aradan sonra teknik bir yorum için burdayız bunun haraketleri inveo nyn 2020 hareketleriyle aynı sernaye lot sayısı ceyrek yüksek kârlar beklenyi 2022 sabreden 3 hanede satar zamanında alcar bryt srvgy yesil yorumlarımı takip eden bilir bu yıl vertu ufuk garfa yola decam vertu banko hedef 135

4. Sent from my iPhone using Tapatalk

5. 7 Mayısta yazmışım en son , kağıdın hareketlerine bakınca tekrar yazma ihtiyacı hissettim. Mayıs ayından umudumu kestiğimi yazmıştım zaten , görünen o ki Haziran da boş çıkacak !! Daha gn.krl. bile açıklanmadı , halka arzlardan ses yok , hacim yerlerde , 5,5 milyon lotun satışı zamanını bekliyor , evvelden trade imkanı verirdi , şimdi o da yok !!! Borsanın durumu zaten malum .. Bu kadar olumsuz faktör yan yana durur mu ??
    Hareketlerine bakınca geçen yılın Petununa benzetiyorum.Muhteşem ilk çeyrek rakamları , tavanlar filan 32 tl .. Sonra düzeltmeler derken 17 - 22 tl arası . Bahsettiğim dönem Mart 2020 den başlayan dönem . Şimdi bugün bakın Petuna kaç tl ?
    Bizimkine gelelim şimdi ; daha önce bir çok yazımda Haziran ayı çok önemli demiştim , acele mi ediyorum daha 15 gün var ama ,en başta yazdığım olumsuzluklar normal gelmiyor bana . Adam olacak çocuk .... örneği ! Beklentilerde biraz temkinli olunması gerektiğini düşündürüyor bana .

Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    7 Mayısta yazmışım en son , kağıdın hareketlerine bakınca tekrar yazma ihtiyacı hissettim. Mayıs ayından umudumu kestiğimi yazmıştım zaten , görünen o ki Haziran da boş çıkacak !! Daha gn.krl. bile açıklanmadı , halka arzlardan ses yok , hacim yerlerde , 5,5 milyon lotun satışı zamanını bekliyor , evvelden trade imkanı verirdi , şimdi o da yok !!! Borsanın durumu zaten malum .. Bu kadar olumsuz faktör yan yana durur mu ??
    Hareketlerine bakınca geçen yılın Petununa benzetiyorum.Muhteşem ilk çeyrek rakamları , tavanlar filan 32 tl .. Sonra düzeltmeler derken 17 - 22 tl arası . Bahsettiğim dönem Mart 2020 den başlayan dönem . Şimdi bugün bakın Petuna kaç tl ?
    Bizimkine gelelim şimdi ; daha önce bir çok yazımda Haziran ayı çok önemli demiştim , acele mi ediyorum daha 15 gün var ama ,en başta yazdığım olumsuzluklar normal gelmiyor bana . Adam olacak çocuk .... örneği ! Beklentilerde biraz temkinli olunması gerektiğini düşündürüyor bana .
    petun ederi 13 tl ...hala çok pahali..yanlis kiyaslama..size bol sans..

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    petun ederi 13 tl ...hala çok pahali..yanlis kiyaslama..size bol sans..
    Size de bol şans . Ben hareketlerini benzettim , yanılacağımı da pek zannetmiyorum .İnşallah yanıltır. Çünkü , yeniden bir portföy oluşturmak istemiyorum . Bu arada, hala pahalı dediğiniz kağıdın pd/dd i 1.13 !! 2-3 ay içinde 7 kat artıp düzeltmeye girdiğinde bile 17 tl altına sarkmadı hiç , bu değerleme ve yaşanmışlıklarla nasıl 13 tl ediyormuş anlamadım ! Neyse , burası petun sayfası değil . Herkesin kendine göre bir doğrusu var haliyle . Biri 2- 3 ay içinde 6 kat yukarı sürdü ve üzerinden 15 ay geçti hali ortada .. Diğeri de 3 tl den 37 küsür yaptı ,halini görüyoruz 5 aydır !
    Yanılmak ümidiyle burda kesiyorum. Hiç sevmediğim şey yıl ortasında portföy değiştirmek .. Amacım ise, insanlara tecrübelerimi aktarmak . Dikkatli olunmalı
    Bol kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Size de bol şans . Ben hareketlerini benzettim , yanılacağımı da pek zannetmiyorum .İnşallah yanıltır. Çünkü , yeniden bir portföy oluşturmak istemiyorum . Bu arada, hala pahalı dediğiniz kağıdın pd/dd i 1.13 !! 2-3 ay içinde 7 kat artıp düzeltmeye girdiğinde bile 17 tl altına sarkmadı hiç , bu değerleme ve yaşanmışlıklarla nasıl 13 tl ediyormuş anlamadım ! Neyse , burası petun sayfası değil . Herkesin kendine göre bir doğrusu var haliyle . Biri 2- 3 ay içinde 6 kat yukarı sürdü ve üzerinden 15 ay geçti hali ortada .. Diğeri de 3 tl den 37 küsür yaptı ,halini görüyoruz 5 aydır !
    Yanılmak ümidiyle burda kesiyorum. Hiç sevmediğim şey yıl ortasında portföy değiştirmek .. Amacım ise, insanlara tecrübelerimi aktarmak . Dikkatli olunmalı
    Bol kazançlar
    Portföyü yıl ortasında değiştirmek istemiyorum demişsiniz.

1. Pörtföyünüzü değiştirme durumunuz vertuya ne olursa ortaya çıkacak ve bu durumdaki eyleminiz ne olacak.

2. Pörtföyünüz nasıl bir portföy petun mu var vertu mu var, içeriğinden, hangi hisseleri ve sektörleri tercih ettiğinizi yazarsanız sevinirim. Maksat muhabbet olsun. Birbirimizden birşey öğreniriz belki

Sayfa 578/578 İlkİlk ... 78478528568576577578

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •