Sayfa 581/649 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631 ... SonSon
Arama sonucu : 5188 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. zaman gösterecek ben daha önce grafik koydum...kisa vade düşünmüyorum...maliyetim 25 tl...bu fiyati ucuz gördüm aldim...10 tl olursa ayni lotu alirim ortalamam olur 17 tl...satsinlar bakalim nereye kadar satacaklar sıkıntı yok..

2. Ortaklar bence şu 10 TL laflarını gündemden kaldırın, öyle bir olasılık varsa neden vertu da enerji tüketiyorsunuz ben öyle bir olasılığı düşük gördüğüm için burdayım. Elvet içimize korku salacaklar çok korkarsaniz hata yaparsınız,

3. 27 TL. den almış biri olarak 20TL.nin altını bugün görünce endişelendim.
    Borsadaki diğer hisselerde de aynı durumlar yaşanıyor.
    Bu da beni , borsanın düşüş trendine girdiğini düşündürüyor.
    Zararım çok olduğu için vedalaşamıyorum da, artık beklemekten başka bir çarem kalmadı. Eğer bu hisseyi satıp , başka bir hisse de alsam durum değişmez. Ama , bu hissede kalarak , bir umut , zararımı kapatarak kara geçerim belki diye bekleyeceğim.

4. Golive yazılımın halka arzı için spk’ya başvuru yapılmış mıydı? Bugün perşembe. Neyin hareketi acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Hisse ucuz. Blanço sonrası pay satışı haberinin de etkisiyle çok düştü. Ancak habersiz tavan olması da ilginç oldu.
    Şöyle güzel bir yeni şirket haberi gelse de yolumuza davam etsek
    Yatırım tavsiyesi değildir..

6. hadi bas gaza 30 da nefesi alalim kasma isaretleri tekrar belirdi..

7. Hadi bakalım golive yazılım ile ilgili halka ar hazırlıkları yavaş yavaş başlıyor. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Tahtacı sana bir kutu hemoroid ilacı yollayacağız Kasa kasa basur olmuşsun
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

Sayfa 581/649 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •