Sayfa 6/649 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 5189 madde; 41 - 48 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    Özellikle kafein yazılımı biraz daha süsleyecekler sanıyorum.% 276 büyümeyle ilk 100 de .
    ben arz ı na katılıcam.en kötü% 100 yapıyor.diğer kağıtlarında ne yaptılarsa buda öyle olcak.
    yat.tav.değildir
    HAYIR LI KAZANÇLAR
    Geç bunları , anam babam geç bunları bir kalemde bu kağıdın speki keyfi rahattır umarım .Acaba 5lerde milletin kafasına çaktığı lotlardan biraz da bende var çok iyi sattırdı millete dediğim gibi küllü halka arzı iptal etselerde insanların umutlariyla oynamasalar

Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Geç bunları , anam babam geç bunları bir kalemde bu kağıdın speki keyfi rahattır umarım .Acaba 5lerde milletin kafasına çaktığı lotlardan biraz da bende var çok iyi sattırdı millete dediğim gibi küllü halka arzı iptal etselerde insanların umutlariyla oynamasalar
    sizdehala varsa bu sizin ya hırsınızdan yada teknik bilginizdendir.zirveden aldınız 5 den nereye gidecekti.kağıt % 100 yapmış demekki beklentiniz yüksekti..şikayet etmeyin. seviyeli bir sayfa olacaksa buradayız. yok hayır olmayacaksa siz bilirsiniz.

Şirketimizin 02.03.2017 tarihli yönetim kurulu toplantısında,
    Şirketimiz kar dağıtım politikamız kapsamında, ekte sunulan kar dağıtım tablosuna uygun şekilde, tamamı geçmiş yıl karlarından olmak üzere toplam 4.940.000 TL (brüt = net) olacak şekilde çıkarılmış sermayenin %9,50'si oranında, nakit kar payı dağıtılması hususunun genel kurul onayına sunulmasına karar verilmiştir.

4. Dostum kişi 5 den alıyorsa beklentisi daha yüksektir aynı sizin 6 beklentiniz gibi. E haliyle şu fiyata gore bir hayli zararda oturmak insanın asabıni bozar. O yüzden anlayışla karşılamak lazım bu tur veryansinlari. Şahsen ben bu şirkete güveniyorum bir sene kadar elimde tutmaya karar verdim umarım hayırlı olur tum paydaşlara bol kazançlar ...

Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Dostum kişi 5 den alıyorsa beklentisi daha yüksektir aynı sizin 6 beklentiniz gibi. E haliyle şu fiyata gore bir hayli zararda oturmak insanın asabıni bozar. O yüzden anlayışla karşılamak lazım bu tur veryansinlari. Şahsen ben bu şirkete güveniyorum bir sene kadar elimde tutmaya karar verdim umarım hayırlı olur tum paydaşlara bol kazançlar ...
    bir sene beklemeyeceksin merak etme :-)

6. Şirketi tanıyor gibisiniz neden bu kadar eminsiniz ?

Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Şirketi tanıyor gibisiniz neden bu kadar eminsiniz ?
    Hayır şirketi sadece incelediğim için tanıyorum.diğer kağıtlarına ne yaptıysa bu kağıtta aynı olcak diye düşünüyorum.ben bu kağıda verus tan gectim.kar üretiyor temettü veriyor. 777 milyon kambiyo karı olan zoren bile hala bedelli bölüyor.
    yat.tavsiyesi değildir

HAYIR LI KAZANÇLAR

Sayfa 6/649 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •